PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

ZTE Open z Firefox OS dostępny na eBay

ZTE Open z Firefox OS dostępny na eBay

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, ogłosiło plany sprzedaży swojego smartfona z systemem Firefox poprzez najpopularniejszą na świecie platformę zakupową eBay. Model ZTE Open będzie można nabyć tą drogą już w miesiąc po rynkowym debiucie urządzenia.

ZTE Open to model dedykowany osobom, które cenią intuicyjny system operacyjny, jakim jest Firefox OS, będący mobilną platformą opartą na webowych funkcjonalnościach Mozilli. Pełna integracja z portalami społecznościowymi, takimi jak Facebook czy Twitter, aplikacjami lokalizacyjnymi, np. Nokia HERE oraz przeglądarką internetową Firefox, to tylko niektóre możliwości nowego smartfona.

ZTE Open

  • Model ZTE Open oferowany będzie na amerykańskim i brytyjskim eBay, ale jak wskazuje sama nazwa smartfona, będzie to oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Nie przewidujemy bowiem żadnych lokalnych ograniczeń związanych z preinstalowanymi aplikacjami oraz ustawieniami targetowanymi pod konkretnych operatorów – podkreśla Sławomir Kowalik, który w ZTE Poland kieruje sprzedażą terminali.

ZTE jest jednym z nielicznych producentów, którzy w ramach permanentnej innowacyjności decydują się na współpracę z partnerami debiutującymi w segmencie rozwiązań mobilnych. Wcześniej owocem kooperacji z firmą Intel były dwa udane modele smartfonów z procesorami z serii Atom – Grand X In oraz Grand X 2 In.

ZTE Open 2

Cena modelu ZTE Open na rynku amerykańskim ustalona została na 79.99 dolarów, za to brytyjski eBay zaoferuje ten model w cenie 59.99 funtów.

blog comments powered by Disqus
ZTE Open z Firefox OS dostępny na eBay
Autor: Łukasz