PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Ćwicz, rywalizuj i pomagaj razem z Samsung GALAXY S4

Ćwicz, rywalizuj i pomagaj razem z Samsung GALAXY S4

Wakacje czasem wypoczynku? Nie dla wszystkich. Wielu z nas spędzi je w mieście. Jednak niezależnie od tego czy zdecydujemy się gdzieś wyjechać czy zostaniemy w pracy, nie możemy zapominać o aktywności fizycznej. W końcu każdy z nas chce cieszyć się świetnym zdrowiem i piękną sylwetką. Idealnym wsparciem może okazać się Samsung GALAXY S4 – oficjalny partner akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami”.

„Pomoc Mierzona Kilometrami” to program, który sprawi, że nie tylko będziemy wyglądać lepiej, dzięki aktywności fizycznej, ale również poczujemy się znakomicie pomagając dzieciakom z Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Przebyte kilometry wpłyną bowiem na ilość pieniędzy przekazywanych na szczytny cel. Możemy również poczuć ducha rywalizacji porównując nasze wyniki z innymi uczestnikami. Idealnym pomocnikiem w precyzyjnym zliczaniu kilometrów i kalorii będzie telefon Samsung GALAXY S4.

Pomoc Mierzona Kilometrami

Samsung GALAXY S4, możemy używać nie tylko w akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami". Telefon wesprze nas również w codziennym utrzymywaniu dobrej kondycji. Nie masz czasu na codzienne liczenie kalorii i kontrolowanie wagi? Telefon zrobi to za Ciebie! Zmonitoruje również wyniki treningów. Korzystając z funkcji Comfort Level sprawdzi warunki atmosferyczne, wilgotność oraz temperaturę, dzięki czemu będziesz mógł uwzględnić je w treningu i uzyskać bardziej precyzyjne wyniki. Twoje postępy będziesz mógł śledzić z Health Board na wykresach i w tabelach.

Samsung proponuje nam również trzyelementowy system S Health umożliwiający monitorowanie naszego stanu zdrowia. Specjalne opaski zbadają nasze dzienne aktywności, a także zmierzą nasze tętno, a telefon przeanalizuje skuteczność treningu. System dopełnia waga łazienkowa Body Scale, którą również można zsynchronizować z telefonem. Dzięki tym trzem elementom Twój smartfon stanie się wszechstronną bazą danych o twoim zdrowiu.

SAMSUNG I9500 GALAXY S 4

"Pomoc Mierzona Kilometrami" to akcja zainicjowana przez T-Mobile i Fundację TVN "Nie jesteś sam" przy współpracy z aplikacją Endomondo, której partnerem został Samsung GALAXY S4. Uczestnicy akcji używając aplikacji na smartfony "zbierają kilometry" by móc wesprzeć Fundację. Program rozpoczął się 15 czerwca i potrwa aż do 15 września. Każdego dnia można dołączyć do grona aktywnych.

blog comments powered by Disqus
Ćwicz, rywalizuj i pomagaj razem z Samsung GALAXY S4
Autor: Łukasz