PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowa marka słuchawek XX.Y na targach IFA

Nowa marka słuchawek XX.Y na targach IFA

XX.Y to nowa marka designerskich słuchawek, która w krótkim czasie zdobyła popularność na polskim rynku. Oryginalne, nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne – to dwie najważniejsze cechy, które wyróżniają słuchawki marki XX.Y.

Muzyka dla mobilnych

Na tegorocznych targach IFA zaprezentowane zostaną słuchawki marki XX.Y, w tym m.in. seria Dynamic, której najważniejszymi cechami są wbudowany odtwarzacz mp3 na kartę micro SD/SDHC i radio oraz najnowsze modele wyposażone w technologię Bluetooth i NFC. Słuchawki z serii Dynamic to przede wszystkim nowa jakość jeśli chodzi o wygodę, bowiem zastosowane rozwiązania mają na celu m.in. uniezależnienie od dodatkowych, zewnętrznych urządzeń i kabli. Wygoda użytkowania i możliwość zabrania muzyki ze sobą w dowolne miejsce wyróżniają je na tle słuchawek z kablem, chociaż możliwe jest oczywiście podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku. Ciekawym rozwiązaniem jest przy tym model Dynamic 40, w którym wbudowana funkcja zewnętrznego głośnika pozwala wzmocnić dźwięk z tabletu, smartfona lub laptopa. Dzięki ergonomicznej konstrukcji słuchawki są wygodne w noszeniu, a sterowanie zapewniają cztery przyciski funkcyjne na obudowie.

xx

Słuchawki na podbój miasta

Wszystkie modele XX.Y łączy nowoczesny, miejski design – zaprojektowane zostały one bowiem z myślą o użytkownikach, dla których wygląd słuchawek jest dopełnieniem indywidualnego stylu. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, wpasowują się we współczesne trendy wielkiego miasta. W ofercie XX.Y znaleźć można zarówno słuchawki na kablu, takie jak eleganckie i futurystyczne Carbon 10 z pilotem i mikrofonem do smartfonów jak i bezprzewodowe – z wbudowanym odtwarzaczem mp3 i radiem, w tym sportowe słuchawki o lekkiej konstrukcji przeznaczone dla biegaczy – Runner. Ciekawym modelem jest Dynamic 30 z dużym wyświetlaczem LCD ułatwiającym obsługę.

xx2

Słuchawki z NFC

Nowością w ofercie są modele wykorzystujące technologię NFC i Bluetooth, które współpracują z telefonami komórkowymi i innymi urządzeniami mobilnymi (w tym iPhone i iPad) wyposażonymi w technologię bezprzewodowego przesyłu dźwięku. Słuchawki są także kompatybilne z komputerami klasy PC wyposażonymi w Bluetooth, a kontrolery znajdujące się na nauszniku umożliwiają łatwe sterowanie. Niezwykle komfortowe rozwiązanie dla posiadaczy smartfonów, którzy cenią sobie wygodę i mobilność podczas słuchania muzyki. Ponadto wszystkie modele słuchawek XX.Y wyróżniają się oryginalnym, efektownym wzornictwem.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowa marka słuchawek XX.Y na targach IFA
Autor: Łukasz