PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nokia Booklet 3G i Nokia X6 niebawem w sprzedaży

Nokia Booklet 3G i Nokia X6 niebawem w sprzedaży

Wkrótce długo oczekiwane premiery... Nokia Booklet 3G i telefonu muzycznego Nokia X6 16 GB. Właśnie trwają zapisy na oba urządzenia na stronach www.nokia.pl. Pierwsze egzemplarze Nokia X6 16GB w cenie 1599 PLN trafią do polskich użytkowników już w połowie marca, zaś Nokia Booklet 3G w cenie 2999 PLN z futerałem w komplecie – dwa tygodnie później.

Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet 3G to lekki i dosyć poręczny netbook w aluminiowej obudowie, który udostępnia pełną gamę zaawansowanych możliwości komputera osobistego. Dzięki długiemu czasu pracy na baterii - 12 godzin, mini-laptop jest wprost stworzony dla osób prowadzących mobilny styl życia. Duży wybór opcji komunikacyjnych oferuje użytkownikom szybki dostęp do Internetu, w tym także do szerokiej oferty usług Ovi, umożliwiając im jak najlepsze wykorzystanie każdej chwili i każdej okazji.

Nokia Booklet 3G

10-calowy, szklany ekran umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości HD. Natomiast wbudowany odbiornik A-GPS z aplikacją Ovi Maps, w ciągu kilku sekund wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z pełni funkcji map. Nokia Booklet 3G udostępnia także inne zaawansowane usługi Ovi, takie jak przeglądanie i odtwarzanie milionów utworów ze sklepu Nokia Music Store (www.music.nokia.pl).

Nokia Booklet 3G

Muzyczne inspiracje z Nokia X6

Muzyczny telefon Nokia X6 - to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki. Pamięć X6 wynosząca 16GB pozwala na przechowywanie kolekcji ulubionej muzyki, zdjęć i filmów. Można je przeglądać na panoramicznym ekranie dotykowym o proporcjach 16:9 i przekątnej 3,2. Nokia X6 16GB docenią nie tylko miłośnicy muzyki, ale i osoby lubiące być w stałym kontakcie z przyjaciółmi. Nokia X6 16 GB tętni życiem, dając dostęp z ekranu głównego do 20 znajomych, ulubionych wirtualnych społeczności, takich jak Facebook oraz do Ovi Sklepu.

Nokia X6

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nokia Booklet 3G i Nokia X6 niebawem w sprzedaży