PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

TECHLAND FANTASY EXPO 2013 - Wielkie święto rozrywki w stolicy Dolnego Śląska

TECHLAND FANTASY EXPO 2013 - Wielkie święto rozrywki w stolicy Dolnego Śląska

Firma Techland objęła partnerstwem tytularnym oraz strategicznym ogólnopolskie wydarzenie Techland Fantasy Expo 2013. Stolica Dolnego Śląska już 13 października będzie gościć w Hali IASE (kompleks Hali Stulecia) fanów gier, fantastyki i szeroko rozumianej rozrywki.

Techland, wiodący polski developer gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawca gier i oprogramowania na terenie Polski, zaprasza na ogólnopolską imprezę Techland Fantasy Expo 2013, będąc jej głównym partnerem strategicznym oraz tytularnym. Wielka święto rozrywki odbędzie się już 13 października 2013 we Wrocławiu, w hali IASE. Wstęp jest bezpłatny!

Na uczestników imprezy Techland Fantasy Expo 2013 czeka wiele atrakcji przygotowanych przez współorganizatora imprezy – Techland. Będą one prezentowane na firmowym stoisku, umiejscowionym w samym sercu hali IASE (kompleks Hali Stulecia) oraz na scenie głównej.

TECHLAND FANTASY EXPO 2013

Planowane atrakcje:

  • pierwszy polski pokaz najnowszej superprodukcji Techlandu - gry Dying Light - prezentowany dla szerokiej publiczności; warsztaty i prelekcje dot. tajników produkcji gier video, prowadzone przez deweloperów ze studia Techland;
  • Team Rekrutacyjny Techlandu wskaże drogę do rozpoczęcia kariery w branży gier;
  • możliwość rozmowy z twórcami światowych hitów takich gier jak Call of Juarez, Dead Island czy produkowanych właśnie Hellraid oraz Dying Light! Miej wpływ na to, jak tworzone są nasze produkcje!
  • konkursy, gadżety, atrakcje w tym m.in. możliwość wygrania pre-ordera gry Dying Light oraz technologiczna niespodzianka dostępna na stoisku firmy Techland. Informacje o kolejnych atrakcjach już niebawem!

Czym jest Techland Fantasy Expo?

Techland Fantasy Expo to wystawa będąca swego rodzaju ukoronowaniem najważniejszych wydarzeń kulturalnych i popkulturowych w obszarze gier, fantastyki i szeroko rozumianej rozrywki. Uczestniczą w niej najważniejsi przedstawiciele i twórcy tego środowiska.

To także okazja by w sposób możliwie najpełniejszy, za pomocą wszystkich zmysłów, przenieść się w świat wirtualnej rozrywki. Celem Techland Fantasy Expo jest szerzenie naszej kultury wśród nowych odbiorców poprzez stworzenie atmosfery otwartości i bezpieczeństwa.

Czas i miejsce?

13 październik 2013 r

Hala IASE (kompleks Hali Stulecia)

Wrocław

Wstęp: Darmowy - DO ZOBACZENIA!

Więcej informacji:

https://www.techland.fantasyexpo.pl/

https://www.techland.pl/

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

https://www.facebook.com/TechlandGameshttps://www.facebook.com/FantasyExpo

https://www.facebook.com/FantasyExpo

O firmie Techland Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
TECHLAND FANTASY EXPO 2013 - Wielkie święto rozrywki w stolicy Dolnego Śląska