PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą i weź udział w konkursie!

Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą i weź udział w konkursie!

Ryk nadlatujących śmigłowców wraz z hukiem wstrzeliwanych pocisków oznajmił rozpoczęcie rozgrywki na mapie „Oblężenie Szanghaju”. Pierwsi szczęśliwcy już od wczoraj szturmują to miasto w testowej wersji Battlefield 4. Dołącz i Ty!

Największy fani serii Battlefield wreszcie mają prawdziwą wyżerkę. Testowa wersja gry jest już dostępna dla wszystkich, którzy zamówili nowego Battlefielda 4 w sklepie Origin.com. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Cyfrowej Edycji Specjalnej już w tej chwili, znajdzie się w ekskluzywnym gronie najwierniejszych graczy i od razu przeniesie się uzbrojony po zęby na ulice, wody czy do przestrzeni powietrznej wielkiego i realistycznego Szanghaju! Załoga Electronic Arts zgodnie z obietnicą, umożliwiła również uzyskanie wcześniejszego dostępu do wersji testowej gry nabywcom Battlefield 3 Premium oraz właścicielom Edycji Limitowanej lub Cyfrowej Edycji Specjalnej Medal of Honor: Warfighter.

bf 4

Dodatkowo, z myślą o wszystkich fanach serii Battlefield, którzy zdecydowali się zagrać w betę, wystartował wyjątkowy konkurs „TYLKO W BATTLEFIELD”. Dzień w dzień, aż do 13 października, na stronie www.tylkowbf.pl, wygrywa jedna osoba, która uwieczni najciekawsze momenty z rozgrywki w becie oraz zbierze największą liczbę głosów. Co kilka dni jury wybierze najciekawszy moment dnia, gdzie nagrodami będą wydajne karty graficzne AMD Radeon HD z Serii 7000. Głównym punktem całej akcji będzie wybór najciekawszego zgłoszenia w ramach jego trwania. Dla szczęśliwca firma AMD oraz EA przygotowały nagrodę specjalną – wymarzony komputer gracza Battlefield 4, uzbrojony w między innymi w potężny, 8-rdzeniowy procesor AMD FX-8350 4 GHz oraz niezwykle szybką i mocną kartę graficzną AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, zbudowaną na architekturze GCN. Taki komputer zapewni zwycięzcy najlepsze możliwe wrażenia płynące z realistycznej rozgrywki w Battlefield 4. Są to między innymi interaktywne elementy Levolution, tryb dowódcy, ulepszenia polowe i dynamiczna rozgrywka w multipalyerze. Wrażenia w Battlefield 4 niespotykane gdziekolwiek indziej to głównie zasługa silniku Frostbite 3, który jest dobrze zoptymalizowany pod sprzęt od firmy AMD.

bf 4

Battlefield 4 w wersji testowej można pobrać w każdej chwili bezpośrednio z oficjalnych kanałów cyfrowej dystrybucji, czyli Origin.com (PC), Xbox Live (Xbox 360) oraz PlayStation Network(PlayStation 3).

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą i weź udział w konkursie!
Autor: Łukasz