PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

myTAB 8 MINI Dual Core - nowy niedrogi tablet już w Biedronkach

myTAB 8 MINI Dual Core - nowy niedrogi tablet już w Biedronkach

myTAB 8 MINI Dual Core to idealna pozycja dla osób, które chcą mieć niezły tablet, ale nie chcą na niego wydawać fortuny. Model ten jest już dostępny w sieci sklepów Biedronka w wyjątkowo niskiej cenie - jedynie za 379 złotych. Poznajcie więcej informacji na jego temat w poniższym newsie.

Przyjrzyjmy się na początek najważniejszym cechą urządzenia. Za wydajność odpowiada tu układ Allwinner A20, czyli procesor ARM Cortex-A7 Dual Core, 2x1,2 GHz i układ graficzny Mali-400 MP2 Dual Core. Jest też 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna to natomiast 4 GB.

myTAB 8 MINI Dual Core

Za wierne odwzorowywanie kolorów i komfort pracy z tabletem, odpowiada dobrej jakości, 8-calowy wyświetlacz. Jego rozdzielczość wynosi 1024x768 pikseli, co jak na ten przedział cenowy jest dobrym wynikiem. Inne ważne cechy urządzenia to m.in. złącze mini-HDMI, gniazdo microUSB, WiFi, wyjście audio mini Jack 3,5 mm oraz dwie kamery.

Warto również zaznaczyć, że tablet myTAB 8 MINI Dual Core został wykonany z materiałów dobrej jakości. Jest odpowiednio wytrzymały i nieźle wygląda. Są dwie wersje kolorystyczne tego modelu. Jego bateria ma natomiast 4200 mAh, co również jak na bardzo niską cenę, jest całkiem niezłym wynikiem.

myTAB 8 MINI Dual Core 2

Jeżeli boicie się o jakość tabletów z Biedronki, to nie macie się czego obawiać. Warto bowiem zaznaczyć, że każdy sprzedawany w niej tablet ma certyfikat jakości, który potwierdza, że mamy do czynienia z dobrym sprzętem bez wad fabrycznych.

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od dnia zakupu. Cena została ustalona na 379 zł.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
myTAB 8 MINI Dual Core - nowy niedrogi tablet już w Biedronkach
Autor: Łukasz