PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Pogramy w Dying Light na targach Poznań Game Arena!

  • Dodano: 4 lata, 9 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Pogramy w Dying Light na targach Poznań Game Arena!

18 Października startują poznańskie targi PGA 2013, Techland zaprasza na stoisko firmy Steelseries. Tam na notebookach MSI GT70 pogramy w demo świetnie zapowiadającej się gry Dying Light. Na scenie głównej odbędzie się także pokaz Hellraid oraz zostanie zaprezentowane demo nocne Dying Light.

Techland w połączeniu z MSI i SteelSeries zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo oraz najnowszych technologii na stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2013. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek (VIP Day) o godz. 10:00. Przez cały weekend na wspólnym stoisku SteelSeries, Techlandu i MSI, znajdującym się w okolicach środka hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje i inne niespodzianki.

Demo dzienne gry Dying Light dostępne będzie dla wszystkich zwiedzających PGA. Jest to jeden z pierwszych w Polsce otwartych pokazów dla publiczności. Członkowie zespołu tworzącego grę będą wskazywać najciekawsze możliwości związane z poruszaniem się po wirtualnym świecie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Fani będą mieli okazję zapytać twórców o wszystkie szczegóły dotyczące powstawania tego tytułu. Najwyższą jakość zabawy zagwarantują notebooki MSI GT70 oraz sprzęt gamingowy firmy SteelSeries.

Dying Light

Wszystkich uczestników Poznań Game Arena czeka mnóstwo atrakcji. Będą one prezentowane na wspólnym stoisku Techland, SteelSeries i MSI oraz na scenie głównej. O godzinie 14:00 w sobotę (19.10.2013) szerokiej publiczności zostanie zaprezentowane demo gry Hellraid oraz demo nocne Dying Light. Po pokazach zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zadać pytania twórcom gier.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

https://www.facebook.com/SteelSeries

https://www.facebook.com/MSI.Polska

O firmie Techland

Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

O SteelSeries

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https://steelseries.com.

O MSI

MSI to znany i ceniony producent sprzętu komputerowego. Tym, co wyróżnia MSI na tle innych firm to GAMINGOWE konstrukcje, które powstają przy współpracy z profesjonalistami grupy FNATIC. W ofercie producenta znajduje się seria GAMING, która obejmuje: notebooki, płyty główne i karty graficzne oraz urządzenia All-In-One PC. Cała sygnowana smokiem oferta odznacza się wysoką wydajnością i trwałością, a szeroki wachlarz technologii gamingowych sprawia, że każdy fan gier komputerowych znajdzie rozwiązanie dla siebie. Więcej informacji można znaleźć na pl.msi.com

blog comments powered by Disqus
Pogramy w Dying Light na targach Poznań Game Arena!