PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Usługa strumieniowania gier Playcast oparta na technologii NVIDIA GRID w Bouygues Telecom

Usługa strumieniowania gier Playcast oparta na technologii NVIDIA GRID w Bouygues Telecom

Nowa technologia NVIDIA GRID, która umożliwia strumieniowanie gier z chmury platformie Playcast, została doceniona i wykorzystana przez francuskiego operatora telefonii stacjonarnej i komórkowej, markę Bouygues Telecom.

Klienci firmy Bouygues Telecom mogą zacierać ręce, gdyż od teraz mają natychmiastowy dostęp do ponad 50 tytułów. Wystarczy posiadać telewizor wyposażony w przystawkę Bbox Senation.

„NVIDIA i Playcast dostarczyły skalowalny i wysokowydajny system do obsługi gier w chmurze dla naszych klientów łącz szerokopasmowych”, powiedział Franck Abihssira, szef działu usług w firmie Bouygues Telecom. „Dzięki temu Bouygues Telecom może zaoferować usługi zapewniające wspaniałą przyjemność z gier dla 1,5 miliona abonentów.”

Wysokowydajne serwery oparte na innowacyjnej technologii NVIDIA GRID wykorzystują wszystkie obliczenia niezbędne w usłudze udostępniania gier w chmurze. Z drugiej strony, oprogramowanie Playcast strumieniuje zawartość z centrów danych firmy telekomunikacyjnej Bouygues Telecom.

NVIDIA GRID

„Usługa gier transmitowanych z chmury oparta na urządzeniu Bbox stawia firmę Bouygues Telecom w awangardzie technologicznej rynku gier”, powiedział Phil Eisler, dyrektor generalny ds. gier w chmurze w firmie NVIDIA. „Strumieniowanie gier to najłatwiejsza metoda dostarczania rozrywki na dowolne urządzenie. To przyszłość dla świata gier.”

“Usługi udostępniania gier oparte na urządzeniach Bbox uruchomiono w zeszłym roku i od tego czasu zapewniły użytkownikom setki tysięcy godzin rozrywki”, powiedział Guy de Beer, dyrektor generalny firmy Playcast. „Dzięki rozbudowie systemu o sprzęt oparty na technologii NVIDIA GRID jesteśmy przygotowani na jego wzmożone obciążenie w okresie świątecznym oraz do dalszego rozwoju w przyszłym roku.”

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat technologii NVIDIA GRID, to odwiedźcie ten LINK

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Usługa strumieniowania gier Playcast oparta na technologii NVIDIA GRID w Bouygues Telecom
Autor: Łukasz