Smart Cash Back oraz Więcej Niż Smart - atrakcyjne promocje telewizorów Sharp

Smart Cash Back oraz Więcej Niż Smart - atrakcyjne promocje telewizorów Sharp

W końcem listopada ruszyły dwie ciekawe promocje firmy Sharp. Smart Cash Back dotyczy telewizorów Sharp Aquos z technologią Quattron. Wszystkie osoby dokonujące zakupu telewizora serii LE857E otrzymają zwrot wydatku, aż do 3000 zł. Na uczestników promocji czekają także Apple TV®*, do wygrania w konkursie. Natomiast Akcja Więcej Niż Smart obejmuje pozostałe modele telewizorów. Do wygrania Android Dongle TV.

SMART CASH BACK

Przy zakupie telewizora o przekątnej 60, 70 lub 80 cali Sharp AQUOS LED 3D z technologią Quattron serii LE857E, klienci mogę odebrać gwarantowany rabat w wysokości 1000, 2000 lub 3000 zł. Kwota zależy od wielkości ekranu.

Smart Cash Back

Na uczestników promocji czekają także nagrody – Apple TV®. Aby odebrać cash back i wziąć udział w konkursie o Apple TV®, należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv.

WIĘCEJ NIŻ SMART

Promocja WIĘCEJ NIŻ SMART obejmuje wszystkie modele telewizorów Sharp z aktualnej oferty, nieobjętych promocją SMART CASH BACK. Każdy, kto dokona zakupu telewizora Sharp i weźmie udział w konkursie, ma szansę na wygraną - Android Dongle TV, dający nieograniczony dostęp do aplikacji na platformie Android. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv i po podaniu niezbędnych danych, przesłać do Sharp kreatywne zdjęcie swojego nowego telewizora marki Sharp.

Smart Cash Back

Obie promocje trwają w okresie 22.11.2013 – 15.01.2014. Akcje wsparte zostaną kampanią radiową w sieć stacji Eurozet, oraz kampanią BTL.

Za przygotowanie layoutów promocyjnych oraz strony internetowej www.smart-cash.tv odpowiada agencja Mediatouch. Spoty radiowe przygotowała agencja Essenzia.

Szczegóły akcji promocyjnej, lista modeli telewizorów objętych akcją i jej regulamin znajdują się na www.sharp.pl oraz www.smart-cash.tv.

Smart Cash Back

O telewizorach LCD firmy Sharp

Jako wiodący światowy producent elektroniki i prekursor w dziedzinie technologii cyfrowych i LCD, Sharp nieustannie tworzy nowe produkty audio-wideo z myślą o potrzebach i pragnieniach konsumentów. To właśnie dlatego AQUOS jest wiodącą marką wśród wielkoekranowych telewizorów LCD. Więcej informacji udostępniono na stronie www.sharp.pl

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more