PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Użytkownicy platformy Smart Viera teraz z większą liczbą aplikacji

  • Dodano: 4 lata, 7 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Użytkownicy platformy Smart Viera teraz z większą liczbą aplikacji

Posiadacze nowoczesnych telewizorów Panasonic, wyposażonych w platformę Smart Viera, zapewne ucieszą się z wiadomości, że została ona poszerzona o nowe aplikacje z różnych dziedzin. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznajcie się bliżej z nowymi funkcjonalnościami z naszego newsa.

Platforma Smart Viera ciągle się rozwija proponując użytkownikom coraz to nowsze funkcje oraz aplikacje. Prześledźmy co tym razem się pojawiło:

Deezer - to coś dla fanów muzyki. Jest to internetowy serwis muzyki w streamingu umożliwiający użytkownikom odsłuchiwanie ulubionych piosenek bezpośrednio na telewizorze. Deezer imponuje liczbami, ma bowiem 25 mln licencjonowanych utworów, ponad 30 000 kanałów radiowych czy ponad 30 mln użytkowników.

Spuul - to z kolei świetna sprawa dla fanów Bollywood. Jest to bowiem globalny serwis streamingowy przeznaczony do odsłuchiwania indyjskich filmów i programów telewizyjnych.

Bollywood Hungama - to również aplikacja związana z Indiami. Jest to serwis z premierami Bollywood i muzyką indyjską.

Panasonic smart viera

iROKOTV - uderza natomiast w kinematografie afrykańską. Zapewnia bowiem dostęp do płatnych i bezpłatnych filmów nigeryjskich „na życzenie”, mając w swojej bazie ponad 5 000 tytułów Nollywood.

TV3 - to z kolei kataloński kanał.

HealthMeUp - dzięki tej aplikacji uzyskamy wskazówki i porady dotyczące diety, ćwiczeń, planów treningowych, a także przepisy kulinarne na dania z małą ilością kalorii.

Sweet’N’Spicy - to zbiór najciekawszych dań z kuchni indyjskiej. Użytkownik ma do dyspozycji ponad 6 000 przepisów. Dzięki takiej aplikacji poszerzymy skutecznie nasze kulinarne horyzonty.

Surfline - to coś dla surferów. Mają dzięki tej aplikacji dostęp do poznania najciekawszych miejsc do surfowania. Mogą również obejrzeć nagrania wideo w jakości HD z tych właśnie miejsc.

blog comments powered by Disqus
Użytkownicy platformy Smart Viera teraz z większą liczbą aplikacji
Autor: Łukasz