PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Pięć powodów, dla których warto mieć rejestrator samochodowy

  • Dodano: 4 lata, 7 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Pięć powodów, dla których warto mieć rejestrator samochodowy

Rejestratory samochodowe stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Jeżeli myślicie o zakupie tego urządzenia, to zapoznajcie się z poniższym materiałem. Firma Platinet wskazuje bowiem pięć bardzo ważnych powodów, dla których warto zaopatrzyć się w rejestrator.

1) Stłuczki oraz inne nieporozumienia kierowców

Nawet najlepszym kierowcom zdarzają się czasem błędy. Niestety mogą one skutkować stłuczką. Są również sytuacje, gdzie przez nieodpowiedzialnego kierowcę możemy ucierpieć. Co jednak gdy winowajca stara się wymigać od odpowiedzialności? Tu pojawia się niepodważalna zaleta rejestratora samochodowego. Dokładnie nagra on daną kolizję, dzięki czemu będziemy mieli twardy dowód w sporze. Przy wyborze urządzenia warto upewnić się, czy posiada ono G-sensor, czyli kontroler automatycznie zabezpieczający plik. Rejestrator z taką funkcją to np. OMEGA CAR DVR BLACK BOX 1.5" od firmy Platinet.

Warto zobaczyć kompilację stłuczek, w których nagrania z rejestratora mogą być kluczowe.

Platinet OM215

2) Parkingi nie zawsze bezpieczne dla naszych samochodów

Na parkingach czasem dzieją się różne dziwne rzeczy, tak samo jak i na ulicy. Nasz samochód może zostać uszkodzony przez jakiegoś wandala. Na szczęście możemy zostawić w aucie włączony rejestrator, który uwieczni niepożądane zdarzenie. Dzięki temu będziemy mieli dowód przeciwko nieodpowiedzialnej osobie. Ważne, by rejestrator mógł nagrywać też w nocy. OMEGA CAR DVR BLACK BOX 1.5 również z tym sobie poradzi.

Przykładowa kolizja bez naszego udziału nagrana przez rejestrator. Jak widać, rejestracja samochodu widoczna. Sprawca na pewno nie pozostał bezkarny.

3) Świetne pamiątki z wakacji

Rejestrator to nie tylko urządzenie, które przydaje się tylko podczas stłuczek. Czasem może ono uwiecznić wspaniałe filmy z dalekich podróży czy wakacji. Może to być świetne uzupełnienie wakacyjnych zdjęć. Tu przydaje się też obsługa kart pamięci, które pozwolą na zapisanie długich nagrań.

4) Odkryj kolejny hit internetu

Rejestratory nagrywają sporo więcej niż wycinek drogi, po której jedziemy. W czasie jazdy można zauważyć sporo dziwnych rzeczy, często śmiesznych czy abstrakcyjnych. Gdy taki moment nagramy, możemy zrobić w internecie furorę.

Przykład niesamowitego zdarzenia podczas jazdy.

Platinet OM215 2

5) Materiał do analizy dla nowych kierowców

Każdy kiedyś zaczynał jazdę samochodem. Świeżo upieczeni kierowcy mogą popełniać jeszcze sporo drobnych błędów na drodze i irytować nimi innych. Jeżeli taki nam się przydarzy to warto go nagrać rejestratorem, by później w domu go na spokojnie przeanalizować i wyciągnąć odpowiednie wniosku.

Rejestrator samochodowy OMEGA CAR DVR BLACK BOX 1.5" TFT Full HD 1080P można nabyć już za 399 zł na stronie www.sklep.platinet.pl. Bez dwóch zdań, przyda się on w powyższych sytuacjach.

blog comments powered by Disqus
Pięć powodów, dla których warto mieć rejestrator samochodowy
Autor: Łukasz