PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jechać czy nie? Nie ryzykuj i użyj alkomatu KEMOT KT-571

Jechać czy nie? Nie ryzykuj i użyj alkomatu KEMOT KT-571

Bezpieczeństwo na drodze jest niezwykle ważne. Często zdarza się, że trochę wypiliśmy poprzedniego dnia i nie jesteśmy pewni czy możemy już siąść za kierownicą. Pomocny może okazać się alkomat KEMOT KT-571 z sensorem elektrochemicznym, o którym przeczytacie w naszym newsie.

Nasz rząd rzucił pewien pomysł dotyczący alkomatów. Otóż miałyby się one znaleźć w obowiązkowym wyposażeniu samochodu od 2015 roku. Czy jest to dobry pomysł? Trudno powiedzieć, ale bez wątpienia o wypadkach drogowych słyszy się często, za często. Warto zatem mieć pod ręką alkomat sprawdzonej firmy, który zaoferuje nam bardzo precyzyjne pomiary. Marką z dużym stażem w tej branży jest KEMOT, a czołowym modelem firmy alkomat KEMOT KT-571.

Trzeba wspomnieć, że rynek alkomatów nie jest wcale taki prosty jak może się wydawać. Są tu bowiem urządzenia dowodowe, za kilka tysięcy złotych, przeznaczone na potrzeby m.in. policji. Innym rodzajem są także alkomaty, w które może zaopatrzyć się także każdy kierowca. ich ceny są zróżnicowane, ale najczęściej wahają się w granicach od kilkunastu do kilkuset złotych.

KEMOT KT-571

Alkomat KEMOT KT-571 należy do urządzeń nowej generacji i gwarantuje precyzyjne pomiary. Jest tu sporo przydatnych funkcji, dzięki którym wynik jest niezwykle precyzyjny. Mamy bowiem czujnik przerwania przepływu powietrza, a także dźwiękową sygnalizację potwierdzającą ciągłość wydechu. Model ten posiada także licznik całkowitej ilości wykonanych pomiarów.

Odczytywanie wyniku i komfortowa obsługa urządzenia jest możliwa dzięki dużemu, czytelnemu wyświetlaczowi LCD z niebieskim podświetleniem zapewnia. Gdy nasz wynik będzie za wysoki, usłyszymy sygnał dźwiękowy, a kolory wyświetlacza zmieni się na czerwony. Do zestawu dołączonych zostało pięć ustników, a także eleganckie i wytrzymałe etui.

Cena alkomatu - 249 zł.

Jakie alkomaty są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu alkomatów z 4/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które alkomaty warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1AlcoFind PRO-X-5 AlcoFind PRO-X-5Best of the best!
2AlcoFind AF-35 AlcoFind AF-35 Sprawdź sam
3Promiler AL-8000 Promiler AL-8000 Ten ma niezłą cenę!
4AlcoScent DA3000 AlcoScent DA3000 Polecany model
5AlcoFind Alkomat PRO X5 Plus AlcoFind Alkomat PRO X5 Plus Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jechać czy nie? Nie ryzykuj i użyj alkomatu KEMOT KT-571
Autor: Łukasz