PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Pojawił się nowy model przystawki do Smart TV - oto Measy U4C.

Pojawił się nowy model przystawki do Smart TV - oto Measy U4C.

Od niedawna do nabycia jest nowa przystawka do TV firmy Measy, U4C to niewielkie, lecz potężne urządzonko. Dysponuje 4 rdzeniowym procesorem, a także kamerą i mikrofonem!

Measy U4C

Specyfikacja Measy U4C budzi respekt. Dżemie w niej czterordzeniowy procesor ARM Cortex A9, taktowany zegarem 1,6 GHz. Procesor wspiera układ graficzny Mali 400MP.

Kontrola Androida, w wersji 4,2 oraz 1 GB Pamięci DDR3 i 4 GB pamięci flash, to kolejne atuty.

Measy U4C

Pamięć rozbudowana może zostać do 32 GB, za pomocą kart MicroSD.

Dzięki takiej mocy zagramy nawet w nowości dostępne w sklepie Googla, i pooglądamy filmy w jakości HD.

Measy U4C

Komunikacja na Skype z Measy U4C to nie problem, urządzenie posiada mikrofon i 2-megapikselową kamerę, nagrywającą w 720p, mikrofon przyda się do karaoke i nauki wymowy języków obcych.

» Inne Dongle Measy do SmartTVMeasy U4C posiada także antenę wzmacniającą sygnał Wi-Fi, a przepustowość modułu Bluetooth 4.0 to aż 200 kbit/s. Moduł działa w zasięgu aż 100 metrów!

Nowa wersja Androida pozwala między innymi na obsługę gestów, a także bezprzewodowe dzielenie się dźwiękiem i obrazem, standardy takie jak DLNA i Miracast. Dzięki bezpośredniemu strumieniowaniu smartfon zmienia się w pilota zdalnego sterowania.

Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i nie powinno nikomu sprawić problemów. Wszystko czego potrzebujemy to wolne gniazdo HDMI w telewizorze dla Measy U4C.

W zestawie znajduje się przewód zasilania, zasilacz sieciowy USB i instrukcja obsługi (język polski), no i naturalnie samo urządzenie Measy U4C. Cena urządzenia to ok. 370 zł. Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Pojawił się nowy model przystawki do Smart TV - oto Measy U4C.