PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe monitory dotykowe firmy AOC z serii AOC myTouch

Nowe monitory dotykowe firmy AOC z serii AOC myTouch

Firma AOC, która jest bardzo uznana na rynku monitorów, wprowadza właśnie na nasz rynek dwa nowe monitory z serii myTouchDisplay - modele AOC i227Pwhut oraz i2472Pwhut. Oba są certyfikowane pod Windows 8 i posiadają bardzo dobre specyfikacje. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedźcie się o nich więcej.

Połączenie dotykowego ekranu z systemem Windows 8 to świetna sprawa. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa komfort pracy z tym systemem. Nowe monitory AOC myTouchDisplay rozpoznają do 10 punktów dotykowych jednocześnie, co pozwala na intuicyjne korzystanie z wszelkiego rodzaju aplikacji czy gier. Również pisanie staje się bardziej wygodne i dokładniejsze.

Przeczytaj i obejrzyj test gamingowego monitora AOC G2460P

Seria monitorów myTouchDisplay od firmy AOC poszerzyła się właśnie o dwa modele - 21,5 calowyAOC i227Pwhut oraz 23,6-calowyAOC i2472Pwhut. Oba certyfikowane są pod Windows 8. Obsługują rozdzielczość Full HD oraz mają matrycę IPS. Szczytowy kontrast dynamiczny wynosi tu aż 50 000 000:1, a statyczny 1000:1. Są tu także szerokie kąty widzenia wynoszące 178º oraz wierne odwzorowanie kolorów. Maksymalna jasność podświetlenia matrycy to 250 cd/m², a jej czas reakcji zamyka się w 5 milisekundach.

AOC i227Pwhut

Jeżeli chodzi o dostępne złącza, to źródła obrazu można podłączyć za pomocą złącza D-Sub lub dwóch dostępnych portów HDMI, a jeden z nich ma dodatkowo funkcję MHL. Dodatkowe wyposażenie obejmuje wbudowane głośniki, 4 porty USB (2x USB2.0, 2x USB3.0) oraz wyjścia audio i słuchawkowe.

To nie wszystkie zalety nowych monitorów firmy AOC. Pozwalają one także na prowadzenie telekonferencji, dzięki wbudowanemu mikrofonowi i kamerce internetowej rejestrującej obraz w rozdzielczości 720p. Znacznie zwiększa to ich przydatność i zastosowanie.

Gwarancja:

Monitory objęte są trzyletnią gwarancją producenta.

Ceny:

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC i227Pwhut to 1689 zł, natomiast cena modelu i2472Pwhut wynosi 1849 zł brutto.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe monitory dotykowe firmy AOC z serii AOC myTouch
Autor: Łukasz