PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Do sprzedaży trafiły zapowiadane nowości z serii "Dobra Gra"

Do sprzedaży trafiły zapowiadane nowości z serii "Dobra Gra"

Kilkanaście dni temu zapowiadaliśmy lutowe premiery w serii "Dobra Gra". Do sprzedaży trafiły już 3 ciekawe gry, Monaco, Knock-Knock oraz Joe Danger Mega Pack. Wszystkie tytuły dostępne w cenie 19,90 zł.

„Dobra Gra to nie tylko nazwa serii wydawanej przez Techland. Dobra gra to przede wszystkim podejście, które prezentujemy jako wydawca. Oprócz świetnych gier w rozsądnych cenach, staramy się maksymalnie zadowolić klienta uzupełniając pudełkowe wydania gier o dodatki i rozszerzenia. Takie wydania z DLC, artbookami czy z muzyką z gry są dostępne jedynie w naszej serii, a cena gry pozostaje niezmienna.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Monaco

W Monaco wcielamy się w złodzieja i planujemy skok swojego życia. Do przejścia mamy wiele zróżnicowanych misji rabunkowych i sporo możliwości ich rozstrzygnięcia. Gra się najlepiej przy wsparciu innych graczy, Monaco stawia na współpracę. Inspiracją do powstania gry był film "Ocean`s Eleven"

Knock

Knock-Knock to niezwykły horror. Błąkamy się nocą po nawiedzonym domu, starając się przetrwać do świtu. Gra posiada niepowtarzalny klimat i ciekawa oprawę graficzną. Czy uda się dożyć poranka? Przekonacie się kupując ten tytuł.

Joe Danger

Joe Danger to hit znany z konsol. W tej zręcznościówce pokonać musimy aż 300 poziomów, do zabawy używać możemy 20 pojazdów, oraz niesamowitych umiejętności głównego bohatera. Gra posiada także tryb multiplayer, do 4 graczy.

W zestawie znajdują się dwie produkcje:

 Joe Danger

 Joe Danger: The Movie.

 oraz ebook „The Making of Joe Danger”, a także zestaw skórek inspirowanych takimi grami jak Minecraft i Team Fortress.

» Tesoro pokazuje jedną z najdroższych klawiatur na świecie

Gry dostępne są w wersji cyfrowej, lub pudełkowej.

Cena prezentowanych tytułów jak zwykle jest niesamowicie trakcyjna, każda gra kosztuję 19,90 zł.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Do sprzedaży trafiły zapowiadane nowości z serii "Dobra Gra"