PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

ALCATEL ONETOUCH HERO trafia na polski rynek

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
ALCATEL ONETOUCH HERO trafia na polski rynek

ALCATEL ONETOUCH HERO to urządzenie, które może dać spory sukces swojemu producentowi. Jest to bowiem nowoczesny, świetnie wyglądający phablet o wielu funkcjach i szerokich możliwościach. Dziś urządzenie trafia do sprzedaży w naszym kraju. Przeczytajcie newsa i dowiedzcie się o nim więcej.

ALCATEL ONETOUCH HERO to phablet ze świetnie zagospodarowaną przestrzenią. Mimo dużego, 6-calowego wyświetlacza Full HD IPS, urządzenie jest smukłe - ma jedynie 8,5 mm grubości, a dzięki bardzo wąskim ramkom jego szerokość i wysokość ograniczono do minimum.

ALCATEL ONETOUCH HERO

Ważnym atutem modelu ALCATEL ONETOUCH HERO jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, który zapewnia wysoką wydajność. Fani fotografii, mają natomiast aparat z matrycą 13 Mpix. Plusem jest także potężna bateria 3400 mAh oraz możliwość jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM. Dzięki obsłudze Dual SIM, w jednym urządzeniu można połączyć numer prywatny i służbowy lub korzystać z taryf przeznaczonych do tanich rozmów i takich z tanimi pakietami danych jednocześnie. Nad wysoką jakością połączeń głosowych czuwa HD Voice.

Zoabcz także recenzje modelu Alcatel One Touch Idol Ultra

Phablet może też być efektywnym narzędziem pracy. Wraz z nim otrzymujemy bowiem rysik oraz oprogramowanie rozpoznające pismo odręczne. W zestawie znajduje się także cover MagicFlip, który nie tylko chroni ekran, ale też w bardzo fajny sposób informuje o nieodebranych połączeniach, a także wyświetla animacje.

ALCATEL ONETOUCH HERO 2

Warto też wspomnieć o technologii Miracast, dzięki której phablet potrafi wysyłać obraz i dźwięk bezprzewodowo na ekrany i telewizory, i to w bardzo wysokiej jakości.

ALCATEL ONETOUCH HERO już dziś trafił do sprzedaży do sieci MEDIA MARKT i SATURN w przyszłym tygodniu pojawi się w sieci NEONET i RTV AGD. Jego cena wynosi około 1499zł.

blog comments powered by Disqus
ALCATEL ONETOUCH HERO trafia na polski rynek
Autor: Łukasz