PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Teraz w ofercie CDP.PL znajdziecie także gry na Apple

  • Dodano: 4 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Teraz w ofercie CDP.PL znajdziecie także gry na Apple

W sklepie CDP.PL pojawiła się "Strefa Mac", znajdziecie tam ponad 150 tytułów na komputery Apple. Z okazji wprowadzenia nowej kategorii CDP.PL obniżyło ceny wielu z tych gier.

„CDP.pl zostało stworzone, jako serwis dla osób poszukujących multimediów w sieci, by w łatwy i szybki sposób znaleźć gry, filmy lub e-booki dla siebie, wszystko w jednym miejscu. W ostatnich latach użytkownicy komputerów firmy Apple zaczynają stanowić coraz większy procent konsumentów dóbr cyfrowych, dlatego poszerzamy naszą ofertę o dystrybucję gier na komputery Mac” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl.

CDp

» Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!

Na dobry początek w ofercie sklepu znalazło się ok. 150 tytułów. Posiadacze sprzętu z nagryzionym jabłkiem będą mogli się cieszyć nawet takimi hitami jak Wiedźmin Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

„W związku z szybkim wzrostem liczby użytkowników Maców w Polsce, otwieramy w CDP.pl „Strefę Mac”, w której już teraz znajduje się ponad 150 tytułów, m.in. od takich wydawców jak Electronic Arts, Warner Bros. czy Paradox Interactive. Oferta będzie się systematycznie powiększała, zarówno o nowości jak i popularne klasyki” – powiedział Dariusz Nazim, Dyrektor E-commerce w Cdp.pl.

Przez cały weekend dostępne są gry w super cenach, między innymi: Wiedźmin już od 4,99 zł, SimCity za 54,99 zł, czy The Incredible Adventures of Van Helsing za 22,99 zł. pełna oferta pod linkiem https://cdp.pl/strefa-mac

Wszystkie osoby który zakupiły już dany tytuł wcześniej otrzymają także bez dodatkowych opłat wersję na MAC.

CDP.PL zapowiada rozwój "Strefy Mac" i systematyczne dodawania nowych tytułów.

blog comments powered by Disqus
Teraz w ofercie CDP.PL znajdziecie także gry na Apple