PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

Monitory Samsung z matrycą PLS nowością na rynku

  • Dodano: 4 lata, 4 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Monitory Samsung z matrycą PLS nowością na rynku

Firma Samsung wprowadza właśnie na rynek monitor z nowej serii SD390. Jest to niedrogie, ale innowacyjne urządzenie, które wyróżnia się nowym typem matrycy. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej o nowym monitorze.

22-calowy monitor Samsung z serii SD390, cechuje się przede wszystkim nową matrycą PLS (Plane-to-Line-Switching), która ma nam ułatwiać pracę. Monitory Samsung z matrycami PLS charakteryzują się większą o 10% jasnością od standardowych ekranów IPS, a także większymi kątami widzenia - nowy monitor oferuje 178⁰ w pionie i poziomie.

Samsung LS22SD390QS

Warto zaznaczyć, że wyświetlany obraz jest Full HD, a format obrazu to 16:9. W monitorze zastosowano kontrast dynamiczny Mega DCR. Skutkuje to wiarygodnym odwzorowaniem barw i głęboką czernią. Funkcja Magic Upscale zagwarantuje wysoką jakość wyświetlanych treści, niezależnie od ich źródła. Skalowanie do rozdzielczości Full HD będzie pozbawione zniekształceń obrazu.

Ranking monitorów

Pomyślano także o graczach. Mamy bowiem Tryb Gier. Uruchomimy go za jednym przyciśnięciem guzika na panelu monitora. Powoduje on zoptymalizowanie obrazu pod kątem gier - zmianie ulegnie kontrast, a jasność i ostrość zostaną zwiększone.

Samsung LS22SD390QS

Jeżeli chodzi o zastosowane złącza, to mamy tu HDMI oraz D-Sub, które zapewniają szeroką kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi.

Monitor Samsung LS22SD390QS będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 615 zł.

blog comments powered by Disqus
Monitory Samsung z matrycą PLS nowością na rynku
Autor: Łukasz