PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nowe smartfony z rodziny Nokia Lumia

  • Dodano: 4 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Nowe smartfony z rodziny Nokia Lumia

Telefony komórkowe z serii Lumia od Nokii są na świecie bardzo popularne. Już w czerwcu, rodzina tych smartfonów powiększy się o trzy nowe modele. Chodzi tu o Lumię 630, 635 oraz 930. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nich więcej.

Nowe telefony komórkowe Nokia Lumia 630, Lumia 635 i Lumia 930 już wkrótce będą dostępne w Polsce. Ich wspólną cechą jest intuicyjny system operacyjny Windows Phone 8.1, który pozwala na jeszcze większą personalizację ekranu. Plusem tego systemu są także szybsze sposoby pisania i komunikowania się dzięki klawiaturze WordFlow. Znajdziemy też wiele funkcji biznesowych.

Nokia_Lumia_635

Pierwsze dwa modele - Lumia 630 oraz Lumia 635 - to propozycje bardziej budżetowe. Mocny, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz oraz 4,5-calowy ekran z technologią ClearBlack pod warstwą ochroną Gorilla Glass 3 to ich główne zalety. Mamy tu również do dyspozycji funkcje i usługi znane z poprzednich telefonów Lumia. Chodzi o np. aplikację Bing Health and Fitness, która pomaga w prowadzeniu zdrowego trybu życia, pełen pakiet Microsoft Office, One Drive pozwalający na udostępniane dokumentów, bezpłatny streaming Nokia MixRadio z ulubioną muzyką oraz mapy i nawigację Nokia HERE.

Ranking smartfonów - najpopularniejsze modele z kwietnia 2014

Warto wspomnieć, że model Lumia 630 jest też dostępny w wersji DualSim. Lumia 635 to z kolei obsługa sieci 4G/LTE.

Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930 to smartfon stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników. Również działa w oparciu o system Windows Phone 8.1. Mamy tu aparat PureView 20 Mpix wyposażony w optyczną stabilizację obrazu czy świetny, 5-calowy wyświetlacz Full HD z technologią ClearBlack. Za wysoką wydajność odpowiada natomiast czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 2,15 GHz. Smartfon Nokia Lumia 930 daje dostęp do setek tysięcy aplikacji w sklepie Windows Phone. Można tu znaleźć tak popularne tytuły jak Zinio, Vyclone, Vimeo, Skype i wiele innych. Lumia 930 to także stylowy i jednocześnie nowoczesny design oraz trzy wersje kolorystyczne, które będą dostępne na naszym rynku.

Ceny nowych smartfonów:

Nokia Lumia 630 single SIM/ dual SIM – 699 PLN

Nokia Lumia 635 LTE – 799 PLN

Nokia Lumia 930 – 2259 PLN

blog comments powered by Disqus
Nowe smartfony z rodziny Nokia Lumia
Autor: Łukasz