PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung naprawi ekran swojego flagowca w razie uszkodzenia!

  • Dodano: 4 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Samsung naprawi ekran swojego flagowca w razie uszkodzenia!

Mimo, że ekran flagowca od firmy Samsung, czyli Galaxy S5, jest bardzo wytrzymały i solidny, to możemy mieć zawsze pecha i go jednak uszkodzić. Producent na szczęście i tutaj poszedł na rękę swoim klientom i przygotował ciekawą ofertę. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o niej więcej.

Smartfon towarzyszą nam wszędzie. Robimy nimi zdjęcia, słuchamy muzyki, rozmawiamy, oglądamy filmy, gramy w gry i wiele więcej. Czasem jednak się zdarza, że nasz telefon ulegnie jakiemuś uszkodzeniu. Najbardziej narażony jest tu ekran. Jeżeli jednak kupicie Samsunga Galaxy S5, nie będziecie musieli się o to martwić, przynajmniej za pierwszym razem, gdy uszkodzeniu ulegnie jego wyświetlacz.

Ranking smartfonów - najpopularniejsze modele z kwietnia 2014

Z myślą o przyszłych właścicielach najnowocześniejszego smartfona z linii GALAXY – S5, Samsung przygotował specjalną promocję – w przeciągu roku od zakupu produktu, będą oni mogli jednorazowo, bezpłatnie naprawić uszkodzony ekran.

s5

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej ciekawej promocji? Wystarczy jedynie zakupić Galaxy S5 w okresie od 16 maja do 16 czerwca br., a następnie w przeciągu 30 dni od daty zakupu, dokonać poprawnej rejestracji na stronie www.bezpieczny.samsung.pl. Pod podanym adresem znajdziecie też więcej informacji na temat produktu oraz regulamin promocji.

Warto wspomnieć, że wymiana ekranu nastąpi w przypadku, gdy uszkodzenie powstało wskutek przypadkowego zdarzenia, skutkującego nieprawidłowym funkcjonowaniem produktu.

blog comments powered by Disqus
Samsung naprawi ekran swojego flagowca w razie uszkodzenia!
Autor: Łukasz