PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety

Nie łatwo jest się przebić na rynku urządzeń mobilnych. Swoich sił próbuje tu również marka ARCHOS, która wprowadza do nas swoje smartfony i tablety. Są to bardzo ciekawe propozycje, łączące w sobie świetny design, wydajność oraz przystępne ceny. Przeczytajcie naszego newsa i poznajcie ich główne propozycje.

ARCHOS to marka, która cały czas się rozwija i działa na rynku urządzeń mobilnych, tworząc ciekawe smartfony oraz tablety. Dzięki długofalowej współpracy z Google, wszystkie produkty ARCHOS są certyfikowane przez Google, co gwarantuje użytkownikom dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play.

archos

Trzeba przyznać, że niewątpliwym plusem marki ARCHOS jest szeroka oferta. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Mamy bowiem do wyboru urządzenia mobilne o przekątnej ekranu od 7 do 13,3 cali, wyposażone w różne procesory, od energooszczędnych po zaawansowane zapewniające wysoką wydajność. Są tu też moduły łączności 3G lub 4G oraz opcjonalne klawiatury.

TOP 10 najpopularniejszych tabletów - ranking z kwietnia 2014

Czas przyjrzeć się głównym produktom tej marki. Na pierwszy ogień idzie ARCHOS GamePad 2, czyli tablet dla graczy, którzy uwielbiają Androidowe gry. Jest to wydajny produkt z fizycznymi przyciskami i autorskim narzędziem ARCHOS mapping tool do konfiguracji poleceń dla przycisków.

ARCHOS_GamePad_2

ARCHOS oferuje także sporo smartfonów - zarówno budżetowych, jak i bardzo zaawansowanych technologicznie. Weźmy pod lupę model ARCHOS Helium 4G. Ten smukły i elegancki smartfon, łączy w sobie atrakcyjną cenę, najszybszą dostępną łączność mobilną (kategoria 4 standardu 4G z prędkością pobierania do 150Mb/s) oraz bardzo dobrą wydajność.

ARCHOS 50 Helium 4G

Idąc dalej, mamy także telefon ARCHOS 50c Oxygen, czyli nowoczesny, zaawansowany technologicznie smartfon, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 1,7GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia i wydajne działanie aplikacji multimedialnych. Przy swoich możliwościach, model ten jest także bardzo smukły i świetnie wygląda.

archos 50c

Polski rynek jest dla nas bardzo ważny. Wiążemy z nim duże nadzieje i cieszymy się z nawiązania współpracy z ważnymi partnerami biznesowymi – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. – Jesteśmy dumni, że produkty marki ARCHOS, oferujące bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie będą dostępne dla polskich konsumentów – dodaje Poirier.

blog comments powered by Disqus
Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety
Autor: Łukasz