PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Xbox 360 Kinect idealnym pomysłem na prezent dla dziecka

Xbox 360 Kinect idealnym pomysłem na prezent dla dziecka

Maj i czerwiec to zazwyczaj sporo okazji, takich jak Pierwsza Komunia czy dzień dziecka. Warto pomyśleć o prezencie, który jednocześnie zbliży nas do swojego dziecka i umożliwi wspólną zabawę. Jedną z dobrych propozycji jest konsola do gier Xbox 360 wraz z kontrolerem gry Kinect.

Sensor Kinect dla konsoli Xbox 360 niewątpliwie odmienił wirtualną rozrywkę. Łączy on w sobie wspaniałą zabawę z aktywnością fizyczną. Co ważne, również rodzic może się dzięki niemu dobrze bawić i mile spędzać czas ze swoim dzieckiem. Kinect pozwala poczuć się jak zawodowy sportowiec, tancerz czy superbohater. Plusem jest także łatwe korzystanie z urządzenia - wystarczy wejść w pole widzenia kamery, by włączyć się do akcji, którą właśnie widać na ekranie.

Xbox 360 4GB + Kinect + 3 gry - sprawdź atrakcyjną ofertę!

Trzeba zaznaczyć, że rodzic nie musi się bać o dostęp do niewłaściwych treści swojego dziecka. Jest tu bowiem opcja kontroli rodzicielskiej. Pozwala ona określić ile godzin w ciągu dnia lub tygodnia poszczególni członkowie rodziny mogą korzystać z konsoli, ograniczyć dostęp do usług internetowych oraz do konkretnych tytułów gier, filmów i programów telewizyjnych. Można także tam ustawiać własne wyjątki i reguły.

xbox 360 kinect

Rodzice od samego początku są odpowiedzialni za rozwój, edukację, wychowanie i bezpieczeństwo swoich dzieci. Odpowiedzialność ta ma szczególne znaczenie we wczesnym dzieciństwie, kiedy dzieci poznają świat. Ważne jest, aby rodzice nauczyli dzieci bezpiecznie poruszać się nie tylko w rzeczywistym świecie, ale również w świecie wirtualnym. - mówi Marcin Sołodki, Koordynator Zespołu dziecięcych projektów edukacyjnych z Fundacji Dzieci Niczyje.

Kolejnym wielkim plusem konsoli Xbox 360 z Kinect jest spora liczba gier. Szeroki wybór tytułów dostępnych na Kinect zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów. Warto chociażby wspomnieć o takich tytułach jak: Kinect Disneyland Adventures, Kinect Sports Ultimate, Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar, Kinect Star Wars, Fable: The Journey, Dance Central 3 oraz wiele, wiele innych. Jedno jest pewne - każdy znajdzie coś dla siebie.

Ranking kontrolerów gier - sprawdź najczęściej wybierane modele

Śledźcie uważnie nasz portal, ponieważ w najbliższym czasie pojawi się u nas artykuł na temat idealnego prezentu na dzień dziecka! Znajdzie się w nim wiele ciekawych propozycji na tą okazję.

blog comments powered by Disqus
Xbox 360 Kinect idealnym pomysłem na prezent dla dziecka
Autor: Łukasz