PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

AOC u2868Pqu - Ultra HD również w monitorach

AOC u2868Pqu - Ultra HD również w monitorach

Rozdzielczość Ultra HD staje się coraz popularniejsza. Zaczyna obejmować ona również rynek monitorów. Jednym z przykładów jest model AOC u2868Pqu, który oferuje ponad 8,29 miliona pikseli – czterokrotnie więcej w porównaniu do ekranów z rozdzielczością Full HD. W naszym newsie znajdziecie więcej informacji o tym ciekawym monitorze.

AOC u2868Pqu to nowoczesny, 28-calowy monitor, który wyposażony został w matrycę TN o formacie 16:9, która zapewnia krótki czas reakcji wynoszący 1 milisekundę. Nie będziemy musieli się przez to martwić o opóźnienia w grach z dynamiczną akcją.

Ranking monitorów - kwiecień 2014

Również jasność podświetlenia matrycy nie zawodzi i wynosi 300 cd/m2. Technologia Frame Rate Control zapewnia natomiast ponad miliard kolorów. Największą zaletą monitora jest jednak jego rozdzielczość Ultra HD (4K), czyli dokładnie 3840x2160@60Hz. Zapewnia ona niesamowite wrażenia i obraz pełen szczegółów.

Przydatne są także funkcje picture-in-picture oraz picture-by-picture. Dzięki nim, będziemy mogli wyświetlać obraz z dwóch różnych źródeł.

AOC u2868Pqu

Nie musimy się także martwić o komfort użytkowania monitora. Jest tu bowiem funkcja dostosowania kąta położenia ekranu w pionie, obrotu w poziomie o 90° (pivot), obrotu bez konieczności przesuwania podstawy oraz regulacji wysokości w zakresie 130 mm.

Warto także wspomnieć o złączach. Mamy tu 4 porty USB, DisplayPort, HDMI, DVI oraz D-Sub (VGA). Jest też technologia MHL, dzięki której podłączymy do monitora urządzenia mobilne z systemem Android. Za dźwięk odpowiedzialne są wbudowane głośniki.

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC u2868Pqu wynosi 2695 PLN brutto, a gwarancja obejmuje okres 3 lat.

AOC u2868Pqu pełna specyfikacja:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
AOC u2868Pqu - Ultra HD również w monitorach
Autor: Łukasz