PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nowoczesny prezent na dzień dziecka

Nowoczesny prezent na dzień dziecka

Dzień dziecka już za parę dni. Jeżeli dalej myślicie o odpowiednim prezencie, to zajrzyjcie poniżej. Firmy Measy, Amazon, Mad Catz oraz ART mają dla Was kilka ciekawych propozycji, które jednocześnie nie są zbyt drogie, a mogą bardzo spodobać się naszemu dziecku.

Najnowsze badania mówią, że coraz większa liczba dzieci fascynuje się elektroniką i takie prezenty również chce otrzymywać.

Nie stać Was na kosztowny tablet lub boicie się, że Wasza pociecha może go szybko uszkodzić? Measy ma na to rozwiązanie. Mowa o funkcjonalnych i wydajnych podstawkach do TV, które zapewnią dostęp do mnóstwa androidowych aplikacji. Świetnym przykładem może tu być Measy U4C z kamerką, dzięki której powiększy się liczba zabawnych i rozwijających aplikacji dla najmłodszych do wypróbowania. Do tego można dokupić również żyroskopowy kontroler Measy RC11, który jest bardzo łatwy w obsłudze.

prezent 2

Dobrym pomysłem jest także czytnik elektronicznych książek. Jedną z największych zalet takiego urządzenia jest to, że możemy zmieścić na nim kilkaset tytułów, dzięki czemu nasze dziecko będzie miało najpotrzebniejsze książki zawsze pod ręką. Urządzenia te są również mobilne. Amazon Kindle 5 ma np. zaledwie 170 g. Główne szkolne lektury możemy nabyć za darmo w internecie. Nie trzeba będzie więc dziecku kupować czy wypożyczać książek.

Idealny prezent na Dzień Dziecka - sprawdź nasze propozycje!

Jeżeli nasza pociecha korzysta już z tabletu, to możemy do niego dokupić etui z klawiaturą. Znacząco zwiększy to funkcjonalność urządzenia i da naszemu dziecko nowe możliwości.

Wasza pociecha ma świetne wyniki w nauce, a wolnych chwilach lubi grać w gry komputerowe? Można jej zatem zrobić wspaniały prezent i zakupić zaawansowana myszkę dedykowaną graczom. Prym wiedzie tu firma Mad Catz ze swoimi nowoczesnymi gryzoniami. Zapewnią one niezwykłą precyzję oraz komfort obsługi.

prezent

Są również myszki dla graczy, które są niedrogie, a też wygodne i precyzyjne. Przykładem jest tu ART AM-86. Owa myszka posiada dodatkowe przyciski, które przysłużą się nie tylko graczom, ale również ułatwią przeglądanie stron internetowych czy prace w różnego rodzaju dokumentach.

Rodzice też mogą sprawić sobie prezent na tą okazję. Wystarczy dziecku zakupić coś, co również im się przyda. Takim sprytnym rozwiązaniem może być uchwyt ART AX-01, który przymocujemy w samochodzie i posłuży on jako miejsce dla tabletu. Na tablecie włączymy dziecku kreskówkę i będziemy mogli cieszyć się jazdą w ciszy i spokoju.

Irytuje Was, gdy Wasza pociecha słucha głośnej muzyki lub odgłosów z gier? Wystarczy zakupić odpowiednie słuchawki, które odizolują denerwujące odgłosy. W ofercie firmy ART znajdziemy słuchawki AP-59, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami i są dostępne w rozsądnej cenie.

blog comments powered by Disqus
Nowoczesny prezent na dzień dziecka
Autor: Łukasz