PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Skype Translator - przełom w komunikacji?

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Skype Translator - przełom w komunikacji?

Skype to bardzo popularny, znany wszystkim komunikator, który już w podstawowej, darmowej wersji oferuje sporo. Komunikator ten ma jednak ogromny potencjał i wciąż się rozwija. Nowością może być usługa Skype Translator, o której przeczytacie w poniższym newsie.

Zaprezentowana została właśnie wczesna wersja innowacyjnej aplikacji Skype Translator. Za prezentację odpowiedzialni byli Satya Nadella, CEO Microsoft wraz z Gurdeepem Pallem, wiceszefem działu usług Skype oraz Lync.

Skype Translator 2

Na czym w ogóle polega aplikacja Skype Translator? Tłumaczy ona rozmowę audio na dany język w czasie rzeczywistym. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by dwie osoby różnych narodowości dogadały się ze sobą bez znajomości ojczystego języka swojego rozmówcy.

Skype Collaboration Project - nowa promocja Microsoftu

Aplikacja dla systemu Windows 8.1 będzie dostępna w wersji beta w wybranych językach do końca bieżącego roku.

Skype Translator

W czasie prezentacji, Gurdeep Pall mówiąc po angielsku prowadził rozmowę za pomocą programu Skype z niemieckojęzyczną Dianą Heinrichs. Ich rozmowa była tłumaczona w czasie rzeczywistym zarówno w formie tekstu, jak i dźwięku. Jeżeli chcecie bardziej poznać aplikację Skype Translator i obejrzeć prezentację, to zaglądnijcie tu.

Jak widać, aplikacja Skype Translator może być prawdziwym przełomem.

blog comments powered by Disqus
Skype Translator - przełom w komunikacji?
Autor: Łukasz