PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

ZOTAC GeForce GT 740 - niedrogie karty graficzne od ZOTAC

  • Dodano: 3 lata, 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1235
  • Ocena: (0) (0)
ZOTAC GeForce GT 740 - niedrogie karty graficzne od ZOTAC

ZOTAC GeForce GT 740 to nowa seria kart graficznych, które zapewnią nowy poziom wydajności i jakości grafiki komputerowej. Będą idealne dla bardzo budżetowych zestawów komputerowych. W naszym newsie, znajdziecie więcej informacji o nowych kartach ZOTAC.

Również ZOTAC zaprezentował dziś nową serię kart graficznych GeForce GT 740. Znakomicie nadają się one do modernizacji komputerów i podniosą skutecznie ich wydajność oraz multimedialność.

ZOTAC GeForce GT 740

"Wizualizacja jest główną częścią komputerowych zadań, dlatego seria ZOTAC GeForce GT 740 idealnie sprawdzi się w codziennych zastosowaniach" powiedział Carsten Berger, dyrektor ZOTAC International. "Seria ZOTAC GeForce GT 740 może znacznie przyspieszyć edycję obrazów i materiałów wideo czy przeglądanie stron internetowych, zapewniając także wystarczająco dużą wydajność dla okazjonalnych graczy".

Wykorzystują one technologię NVIDIA GeForce Experience, dzięki czemu oferują bogatszą i bardziej płynną rozrywkę z automatyczną optymalizacją ustawień gry z chmury.

Najczęściej wybierane karty graficzne - kwiecień 2014

Karty dostępne są w wersjach z pamięcią DDR3 lub GDDR5 w standardowym rozmiarze i niskoprofilowym rozmiarze. Znajdą więc zastosowanie w standardowych, jak i kompaktowych komputerach.

Specyfikacja kart ZOTAC GeForce GT 740:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
ZOTAC GeForce GT 740 - niedrogie karty graficzne od ZOTAC
Autor: Łukasz