PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Fantastyczne połączenie - monitor Samsung UHD i gra Watch Dogs

Fantastyczne połączenie - monitor Samsung UHD i gra Watch Dogs

Samsung przygotował swoją kolejną akcję promocyjną, która idealnie łączy dwa atrakcyjne produkty. Tym razem, każdy kto zakupi monitor Ultra High Definition Samsung o zachwycającej jakości obrazu, otrzyma grę akcji Watch Dogs na PC, zupełnie za darmo.

Watch Dogs to bardzo długo wyczekiwana gra akcji, która wreszcie pojawiła się na sklepowych półkach. Zagramy w niej uzdolnionym hakerem z Chicago, który przeżył rodzinną tragedię i szuka zemsty. Dzięki jego zdolnościom, będziemy mogli manipulować otaczającym nas światem, czyli głównie całą infrastrukturą Chicago.

Gra ma fantastyczną oprawę graficzną. Aż żal nie wykorzystać jej w całości. Świetnym elementem będzie tu więc monitor z najwyższą obecnie rozdzielczością UHD 4K. Wyjątkowych wrażeń z gry dostarczy Samsung UHD Monitor (UD590), wyposażony w specjalnie dedykowany tryb gry, który poprawia kontrast i kolory, optymalizując je pod naszą rozgrywkę. Zapewni on niesamowite wrażenia oraz dodatkowo świetny wygląd i smukłą konstrukcję.

promocja

Samsung przygotował nową promocję, która dotyczy wyżej wymienionych produktów. Aby wziąć w niej udział, wystarczy dokonać zakupu monitora Ultra High Definition Samsung w okresie od 05.06 do 31.07.2014 i zarejestrować dowód zakupu na stronie dedykowanej promocji, czyli tu.

Po tym zabiegu wystarczy tylko czekać na darmowy kod aktywujący grę, który powinniśmy otrzymać do 14 dni od wypełnienia formularza.

blog comments powered by Disqus
Fantastyczne połączenie - monitor Samsung UHD i gra Watch Dogs
Autor: Łukasz