PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Platforma Tizen niebawem na smartfonowym rynku dzięki telefonowi Samsung Z

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Platforma Tizen niebawem na smartfonowym rynku dzięki telefonowi Samsung Z

Samsung Z to nowy na rynku smartfon, który świetnie wygląda, ma wydajne podzespoły i jest jednocześnie pierwszym telefonem opartym na platformie Tizen. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu i nowej platformie, to zaglądnijcie do naszego newsa.

Samsung Z to bez wątpienia telefon niezwykle ciekawy, będący urozmaiceniem rynku tych urządzeń. Został on bowiem oparty na nowej platformie Tizen, która z kolei zapewnia szybkie i optymalne działanie, między innymi dzięki sprawniejszemu zarządzaniu pamięcią. Samsung Z dzięki nowemu systemowi bardzo szybko się uruchamia oraz doskonale radzi sobie z grafiką 2D i 3D, zapewniając płynne przewijanie ekranu i udoskonalone renderowanie stron WWW. Zaletą jest także zastosowanie czytnika linii papilarnych. Bardzo przydatny może okazać się energooszczędny tryb Ultra Power SavingMode - dzięki niemu smartfon będzie działał w awaryjnych sytuacjach nawet przy minimalnym poziomie naładowania baterii.

Samsung Z 2

Czas spojrzeć na specyfikację Samsunga Z. Wygląda ona bardzo dobrze. Mamy tu bowiem wyświetlacz HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala. Za wydajność odpowiada natomiast zaawansowany czterordzeniowy procesor 2,3 GHz. Przyda się także super szybka łączność LTE kat. 4 (150/50Mbps). Sam telefon wygląda bardzo elegancko, a do tego jest lekki i smukły.

100 tysięcy dolarów dla najlepszej aplikacji dla Samsung Gear 2 - przeczytaj newsa o ciekawym konkursie

Plusem jest także interesujący układ graficzny pulpitu i aplikacji, zapewniający łatwy dostęp do ulubionych funkcji i programów.

Urządzenie trafi do sprzedaży w trzecim kwartale tego roku, najpierw w Rosji, a następnie w innych krajach. Będzie też dostępnych wiele ciekawych i darmowych aplikacji na platformę Tizen. Powstaną także liczne konkursy dla programistów, którzy będą chcieli podbić serca użytkowników nowego systemu swoimi aplikacjami.

Samsung Z

Samsung Z pełna specyfikacja:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Platforma Tizen niebawem na smartfonowym rynku dzięki telefonowi Samsung Z
Autor: Łukasz