PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Już za kilka dni rusza usługa BoxOff Play - nielimitowany dostęp do gier!

Już za kilka dni rusza usługa BoxOff Play - nielimitowany dostęp do gier!

Best testy usługi BoxOff Play zakończone. Platforma oficjalne startuje już 9 czerwca 2014 roku. Zapewnić ma nielimitowany dostęp do ok. 100 gier, wszystko w ramach jednego abonamentu.

Już 9 czerwca rusza BoxOff Play, nowa platforma Techlandu przeznaczona dla graczy.

Po testach beta, w których wzięło udział ponad 2000 osób wyłoniono ostateczny kształt serwisu. Brano pod uwagę sugestie testerów.

box

» Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!

„Niebezpieczeństwem testów wewnętrznych jest paradoksalnie zbyt dobre zaznajomienie z tematem. Dlatego tak ważny przy tworzeniu BoxOff Play był dla nas głos bezpośrednich użytkowników, którzy jako osoby „z zewnątrz” potrafili zwrócić uwagę na całkiem nieoczekiwane aspekty rozwiązania.” – mówi Ireneusz Wróblewski Prezes Zarządu OXYCOM – „Zaangażowanie potencjalnych odbiorców już na tym etapie było zdecydowanie dobrym posunięciem, które przekłada się na finalny rezultat. Niezależnie od już uzyskanego feedbacku prace rozwojowe i testy trwają cały czas, gdyż projekt BoxOff Play będzie cały czas rozwijany, tak pod kątem funkcjonalności, jak i kontentu.”

Na czym polega BoxOff Play? Na podstawie wykupienia miesięcznej subskrypcji użytkownik uzyskuje dostęp do pakietu gier z BoxOff Store, jest to swoiste VOD w dziedzinie gier. Dodatkowo wszystko będzie odbywać się w chmurze, dlatego nie potrzebna będzie instalacja gier na dysku twardym naszego komputera. Rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

„BoxOff Play to prawdziwa innowacja na polskim rynku. Nic więc dziwnego, że spotkała się z tak ogromnym uznaniem graczy. Zainteresowanie testami niemal dwukrotnie przekroczyło nasze oczekiwania. Wnioski z przeprowadzonych testów pokazały także jak ogromnym zaangażowaniem wykazywali się użytkownicy. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu ®ewolucji w świecie gier.”- komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Więcej informacji o usłudze, dostępności gier oraz cenach podamy wraz z premierą usługi - czyli 9 czerwca.

Wersji beta BoxOff Play jest dostępna są pod linkiem:

https://boxoffstore.pl/pl/play/

blog comments powered by Disqus
Już za kilka dni rusza usługa BoxOff Play - nielimitowany dostęp do gier!