PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Roccat Tyon - rewolucyjna myszka z kontrolerem X-Celerator!

Roccat Tyon - rewolucyjna myszka z kontrolerem X-Celerator!

Wiemy już nieco więcej o nowej myszce Roccat Tyon, która ma szansę wprowadzić powiew świeżości do gamingu. Tyon to wygodny i precyzyjny gryzoń, wyposażony dodatkowo w analogowy drążek X-Celerator, przydatny do sterowania pojazdami w grach.

Nowa mysz Roccata posiada aż 16 programowalnych przycisków, dzięki funkcji Easy-Shift[+] tworzyć możemy nielimitowane kombinacje ustawień.

Myszka Roccat Tyon została stworzona z myślą o strzelankach sieciowych, gdzie sterujemy naszym żołnierzem, ale używamy także różnych pojazdów. Na morzu, lądzie i w powietrzu precyzyjne sterowanie jest najważniejsze.

Dlatego firma Roccat dopasowała kształt myszki Tyon tak, aby korzystało nam się z niej możliwie jak najbardziej komfortowo.

tyon

» Roccat Kone Pure Optical

Dodatkowo myszka posiada X-Celerator, jest to analogowy, dwukierunkowy drążek, przyda się szczególnie do sterowania pojazdami w grach.

Kolejne rozwiązanie to Dorsal Fin, przycisk umieszczony za rolką. Przypisać możemy mu dwie funkcje akcji, dostępne dotychczas tylko dla klawiatur.

Myszkę wyposażono w 576kB pamięci, laserowy sensor Pro-Aim, o DPI wynoszącym 8200.

tyon

Mysz posiada dwustrefowe, konfigurowalne podświetlenie i dostępna jest w kolorze czarnym oraz białym.

„Zaprojektowaliśmy mysz Tyon nie tylko dla doświadczonych, hardcorowych graczy, którzy pragną jeszcze bardziej udoskonalić swoją grę, lecz także dla tych początkujących, którzy dopiero zaczynają zabawę z komputerową rozrywką.” – powiedział założyciel i zarządzający ROCCAT René Korte. „Tyon to idealny przykład filozofii ROCCAT, która zakłada wsłuchiwanie się w życzenia graczy.”

tyon

Specyfikacje myszki Roccat Tyon:

• Sensor laserowy 8200 DPI PRO AIM (R3)

• Analogowy drążek X-CELERATOR

• Innowacyjny przycisk DORSAL FIN

• System ROCCAT™ EASY-SHIFT[+]™

• Podświetlenie z 16.8M kolorów

• Kontrola TRACKING & DISTANCE

• 16 przycisków

• 32-BIT procesor + 576KB pamięci

blog comments powered by Disqus
Roccat Tyon - rewolucyjna myszka z kontrolerem X-Celerator!