PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Destiny 2: Porzuceni – Najlepszy dodatek?

Dziś startuje BoxOff Play - wyjątkowa platforma dla graczy!

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Dziś startuje BoxOff Play - wyjątkowa platforma dla graczy!

Techland rozpoczyna rewolucję w świecie gier. Dzisiaj startuje platforma BoxOff Play, zapewniająca dostęp do ok. 100 gier i to bez konieczności ich instalacji na dysku twardym komputera.

Wystartowała platforma BoxOff Play, dzięki której gracze mają dostęp do ok. 100 gier.

Wraz z premierą usługi trwa również ograniczona czasowo promocja, 24,90 zł za całkowity dostęp do 100 gier w cenie jednej!

Cena docelowa wynosić będzie 49,90 zł.

Więcej informacji o szczegółach oferty pod linkiem:

https://boxoffstore.pl/pl/play/

„Pomysł na przeprowadzenie ®ewolucji w świecie gier pojawił się w październiku, gdy startowaliśmy ze sklepem BoxOff Store. Podczas rozmów z naszym partnerem, firmą OXYCOM, pojawiło się pytanie – dlaczego nie wykorzystać chmury do dystrybucji gier. Zależało nam, aby nasza oferta była łatwo dostępna, przystępna cenowo, a przy tym zapewniała maksimum rozrywki. Ta dewiza przyświecała nam przy tworzeniu Boxoff Play. Mamy ogromną nadzieję, że pomysł growej wersji Spotify, jak okrzyknęły Boxoff Play media, przypadnie do gustu użytkownikom.”- komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

box

» Więcej o BoxOff Play

„BoxOff Play jest przykładem na to, w jaki sposób rozwój technologii wpływa na dynamikę zmian rynku, tak w zakresie oferty i oczekiwań klienta. Chmura IT z możliwością bezpiecznego, zdalnego dostarczania oprogramowania i treści, umożliwiła sukces portali oferujących zryczałtowany dostęp do muzyki, filmów i innych treści.” – stwierdza Ireneusz Wróblewski, Prezes OXYCOM – „Spotify przetarł szlaki w branży muzycznej, Netflix daje dostęp subskrypcyjny do treści wideo, zaś dzięki technologii cloudpaging od OXYCOM stała się możliwa dystrybucja gier i ich oferowanie w ramach pakietów. BoxOff Play wpisując się w ogólny trend oferty zryczałtowanej, podnosi poprzeczkę, przenosząc ten model na grunt cyfrowej rozrywki.” – dodaje Wróblewski.

Liczba gier dostępnych w BoxOff Play ma być systematycznie zwiększana.

blog comments powered by Disqus
Dziś startuje BoxOff Play - wyjątkowa platforma dla graczy!