PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Lubisz Grać Wygodnie Siedząc na Kanapie? Oto Kontroler Idealny Dla Wygodnickich!

Lubisz Grać Wygodnie Siedząc na Kanapie? Oto Kontroler Idealny Dla Wygodnickich!

Na trwających targach E3 Roccat zaprezentował swoje nowe urządzenie, łączące cechy bezprzewodowej klawiatury i podkładki pod mysz. Wszystko po to, aby wygodnie grać w gry siedząc na kanapie.

Rene Korte, założyciel firmy Roccat wypowiedział się o swoim pomyśle:

„Przeniesienie gier PC do salonu na TV zawsze wiązało się z pewnym poświęceniem, zwłaszcza jeśli bezprzewodowe peryferia nie były dostosowane dla graczy. W związku z tym chcieliśmy stworzyć nowe urządzenie, połączenie bezprzewodowej klawiatury oraz podkładki pod mysz – bez lagów, z materiałami klasy premium, o dużej wytrzymałości. Jesteśmy przekonani, że z ROCCAT Sova osiągnęliśmy nasz cel.”

roccat

Nowy produkt Roccata w dużej mierze będzie mógł być dostosowany do gracza.

„Gracze PC używają coraz większej liczby peryferiów, by w pełni wykorzystywać możliwości współczesnych tytułów i zyskiwać w nich przewagę. Skype, drugi ekran, aplikacje jak np. ROCCAT Power-Grid. Kiedy rozpoczęliśmy projektowanie Sova, wiedzieliśmy, że musi być to coś więcej, niż tylko standardowa bezprzewodowa klawiatura i podkładka pod mysz, którą położysz sobie na kolanach. Musi obsługiwać smartfony, ulubioną mysz gracza i wiele więcej. Pasjonaci technologii mogą sami stworzyć, a następnie wydrukować na drukarkach 3D gadżety czy peryferia i zintegrować je z Sova. Wspomniana modularność jest aż tak elastyczna. Sova musi być także regulowana, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jeden rozmiar nie będzie odpowiadał wszystkim użytkownikom.” – twierdzi René

roccat

"Sova bez problemu łączy się ze smartfonem i innymi akcesoriami dla graczy, wytrzymała bateria zapewni długie godziny rozrywki. Urządzenie posiada specjalne oparcie na nogi i nadgarstki, tak aby było można grać komfortowo i długo. “Sova to z pewnością solidne urządzenie dla graczy. Budowanie zaczęliśmy od wysokiej klasy szczotkowanego aluminium. Chcemy, by użytkownicy czuli jakość i trwałość Sova.” – powiedział René “A jednocześnie mogli w komforcie oddać się ich pasji – grom komputerowym. Dzięki opiniom fanów cały czas ulepszamy Sova i jesteśmy pewni, że w momencie premiery będzie optymalnym urządzeniem, które znajdzie zastosowanie w każdym gamingowym domu.”

Urządzenie Roccat Sova zapowiada się na prawdziwą "kanapową rewolucję", termin premiery i cena nie są jeszcze znane.

blog comments powered by Disqus
Lubisz Grać Wygodnie Siedząc na Kanapie? Oto Kontroler Idealny Dla Wygodnickich!