PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

HUAWEI Ascend P7 wreszcie w Polsce! Zobacz filmik z premiery

HUAWEI Ascend P7 wreszcie w Polsce! Zobacz filmik z premiery

Firma Huawei coraz śmielej poczyna sobie na naszym rynku. Wprowadza bowiem swojego nowego flagowca - smartfon HUAWEI Ascend P7. W ostatnim czasie odbyła się w naszym kraju premiera tego urządzenia. Mamy dla Was filmik z relacją z tego ważnego wydarzenia.

Przedstawiciel firmy Huawei zaznaczał, że nasz rodzimy rynek jest ważny i pragnie, by telefony tej marki były u nas popularne. Może się to udać. Wystarczy popatrzeć na najnowszego flagowca i jego premierę.

HUAWEI Ascend P7

Zacznijmy od najważniejszych informacji o telefonie. Przede wszystkim zaskakuje tu znakomite połączenie elegancji, smukłej obudowy i wydajności. HUAWEI Ascend P7 ma wymiary wynoszące 139.8 x 68.8 x 6.5 mm oraz wagę 124 g. Warto dodać, że telefon wygląda fantastycznie. Jest bardzo stylowy i elegancki.

Ranking smartfonów - najpopularniejsze modele z maja 2014

Mimo tak smukłej konstrukcji, nowy flagowiec Huawei odznacza się również wysoką wydajnością czy funkcjonalnością. Mamy tu wysokiej klasy, 5-calowy ekran Full HD, 4-rdzeniowy procesor 1,8 GHz, 2 GB RAM i pojemną baterię 2500 mAh. Na nasze dane mamy 16 GB. Plusem jest także bardzo dobry aparat 13 MP, mogący nagrywać filmy Full HD. Jest również szybka łączność LTE.

Poniżej znajduje się ciekawy filmik z polskiej premiery telefonu HUAWEI Ascend P7:

blog comments powered by Disqus
HUAWEI Ascend P7 wreszcie w Polsce! Zobacz filmik z premiery
Autor: Łukasz