PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Szukasz monitora dla gracza? Na rynek wchodzi właśnie AOC g2770Pqu

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Szukasz monitora dla gracza? Na rynek wchodzi właśnie AOC g2770Pqu

AOC g2770Pqu to kolejny monitor dla graczy od firmy AOC. Cechuje się on bardzo dobrymi parametrami, solidną konstrukcją czy ciekawym designem. Jego ekran ma 27 cali. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu.

AOC g2770Pqu ma 27 cali, czyli dokładnie 68,6 cm. Taka przekątna pozwoli na grę w większej odległości od urządzenia. Nada się więc np. we współpracy z konsolami i bezprzewodowymi kontrolerami. Wyświetlany obraz jest rozdzielczości Full HD. Plusem jest także krótki czas reakcji wynoszący 1 milisekundę czy częstotliwość odświeżania obrazu 144Hz.

Ranking monitorów

Powyższe parametry sprawiają, że monitor będzie bardzo dobrym wyborem dla każdego gracza. Płynność obrazu oraz liczba wyświetlanych klatek na sekundę nie zawodzą. Lepsza płynność obrazu pozwala także zredukować efekt zmęczonych oczu. Warto również wspomnieć o jasności podświetlenia matrycy wynoszącej 300 cd/m².

AOC g2770Pqu

Plusem jest także bogata liczba złączy. Mamy tu bowiem D-Sub, DVI-D, HDMI (z MHL do podłączenia urządzeń z systemem Android) oraz Display Port, a także w cztery porty USB, w tym dwa w standardzie 3.0. Nie musimy się także martwić o dźwięk - AOC g2770Pqu posiada wbudowane głośniki.

Konstrukcja i wygląd urządzenia również nie zawodzą. Mamy możliwość regulacji wysokości w zakresie 130 milimetrów oraz możliwość obrotu wyświetlacza w pionie o 90-stopni (pivot). Monitor można w razie potrzeby zamontować na ścianie.

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC g2770Pqu wynosi 1725 PLN brutto.

Specyfikacja monitora oraz innych modeli z gamingowej serii od firmy AOC:

specyfikacje

blog comments powered by Disqus
Szukasz monitora dla gracza? Na rynek wchodzi właśnie AOC g2770Pqu
Autor: Łukasz