PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

KAZAM Trooper2 5.0, czyli elegancja i multimedialność za niewielką kwotę

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
KAZAM Trooper2 5.0, czyli elegancja i multimedialność za niewielką kwotę

KAZAM, czyli brytyjska marka telefonów komórkowych, coraz śmielej poczyna sobie na naszym rynku. Wprowadza bowiem kolejne urządzenie na nasz rynek. Mowa o telefonie KAZAM Trooper2 5.0, który cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. W poniższym newsie, znajdziecie o nim więcej informacji.

KAZAM Trooper2 5.0 to kolejny z modeli drugiej generacji Trooper2. Względem poprzednich smartfonów z tej serii, nowy telefon ma większy wyświetlacz. Zastosowano tu bowiem 5-calowy ekran IPS. Gwarantuje on bardzo dobrą jakość generowanego obrazu z wiernym odwzorowaniem kolorów.

Warto również zwrócić uwagę na design telefon. Jest on bowiem bardzo elegancki i stylowy. Smartfon ma srebrną ramkę oraz tylni panel imitujący skórę. Model ten pozostaje dodatkowo bardzo smukły.

KAZAM Trooper2 5.0

Jak na swój segment cenowy, wydajność również nie zawodzi. Mamy tu bowiem dwurdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1,3 GHz, który pozwala na sprawne działanie aplikacji.

Na nasze dane mamy 4 GB wbudowanej pamięci, które można dodatkowo rozszerzyć poprzez kartę pamięci o maksymalnej pojemności 32 GB. Dużym plusem jest także tryb DualSIM, czyli jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM.

KAZAM Trooper2 5.0 będzie dostępny w czarnej i białej wersji kolorystycznej, a jego cena detaliczna wynosi 569 zł.

blog comments powered by Disqus
KAZAM Trooper2 5.0, czyli elegancja i multimedialność za niewielką kwotę
Autor: Łukasz