PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Project Warlock - Udany powrót do lat 90

Nowe gry w ofercie BoxOff Play

  • Dodano: 4 lata, 5 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Nowe gry w ofercie BoxOff Play

Platforma Techlandu powiększyła się o kolejne gry. W katalogu BoxOff Play znajdziemy nowe, ciekawe tytuły. Zgodnie z zapowiedziami oferta się rozrasta. Zapraszamy do artykułu po szczegóły.

Dostęp do platformy BoxOff Play wynosi póki co 24,90 miesięcznie, jest to cena promocyjna. Warto więc skorzystać w oferty. W zamian dostajemy kolekcję ponad 100 gier, właśnie dołączyły nowe tytuły.

„Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, walczymy o to, aby oferta BoxOff Play stale była powiększana. Zależy nam na tym, aby wzbogacać ją o coraz to ciekawsze tytuły, tak, aby posiadacze naszego pakietu mieli coraz większe powody do zadowolenia.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

box

» Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!

„Cieszymy się z tak szybkiego zwiększenia portfolio gier w BoxOff Play” – dodaje Tomasz Lemański, Dyrektor Techniki OXYCOM – „Chmura IT jest skalowalna „od ręki”, co przekłada się na błyskawiczną rozbudowę pakietu o kolejne tytuły gier lub ich grupy, traktowaną, jako standardowe działanie, a nie odrębny projekt technologiczny.”

Nowe tytuły w ofercie to:

 Sang Froid Tales of Werewolves

 A New Begining: Odrodzenie

 Finding Teddy

 Kung Fu Rabbit

 Last Knight

 Puddle Dive into Liquid Physics

Pełen pakiet dostępnych gier znajdziecie pod tym linkiem: https://boxoffstore.pl/pl/packs/pakiet-gier/

blog comments powered by Disqus
Nowe gry w ofercie BoxOff Play