PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

KAZAM Thunder2 5.0 - flagowiec marki KAZAM już na naszym rynku

KAZAM Thunder2 5.0 - flagowiec marki KAZAM już na naszym rynku

KAZAM Thunder2 5.0 to ciekawy smartfon, który łączy w sobie dobry stosunek ceny do jakości, świetny wyświetlacz, wydajne podzespoły czy wysoką funkcjonalność. Model ten właśnie wszedł na nasz rynek. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, to zajrzyjcie do poniższego newsa.

KAZAM Thunder2 5.0 to nowy flagowiec brytyjskiej marki KAZAM. Zalicza się on do klasy premium. Oferuje wysoką multimedialność, niezłe podzespoły czy ekran, a jednocześnie nie jest urządzeniem bardzo drogim.

Jeżeli chodzi o wydajność tego modelu, to mamy tu czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Całość pracuje na popularnym systemie operacyjnym Android 4.2. Plusem jest także wydajna bateria, której pojemność liczy 2000 mAh.

KAZAM Thunder2 5.0 2

Obudowa smartfona jest stylowa i odpowiednio wytrzymała. Ekran ma tu 5 cali. Zastosowana matryca IPS (In Plane Switching) gwarantuje doskonałe kolory. Mamy tu również duży kontrast wyświetlacza i szerokie kąty widzenia. Thunder2 5.0 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej czerni i czystej bieli.

Ranking smartfonów - najpopularniejsze modele z maja 2014

Multimedialność telefonu skutecznie zwiększają dwa aparaty fotograficzne. Tylna kamera ma rozdzielczość wynoszącą 13 Mpix, a przednia 5 Mpix. Na nasze dane i aplikacje mamy natomiast 4 GB wbudowanej pamięci, ale jest możliwość powiększenia tej przestrzeni za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 32 GB.

KAZAM Thunder2 5.0

KAZAM Thunder2 5.0 ma jeszcze jedną bardzo przydatną rzecz. Jest tu bowiem możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie, czyli tryb DualSim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oddzielimy sprawy prywatne z zawodowymi.

KAZAM Thunder2 5.0 kosztuje 899 zł.

blog comments powered by Disqus
KAZAM Thunder2 5.0 - flagowiec marki KAZAM już na naszym rynku
Autor: Łukasz