PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Muzyka w wysokiej jakości zawsze przy Tobie - głośnik Denon Envaya

Muzyka w wysokiej jakości zawsze przy Tobie - głośnik Denon Envaya

Rynek bezprzewodowych głośników jest całkiem obszerny, ale niewiele modeli łączy w sobie znakomity dźwięk, prostą i intuicyjną obsługę oraz elegancki design. Marka Denon zaprezentowała niedawno głośnik Denon Envaya, który na pewno nie zawodzi pod względem jakości dźwięku, prostoty obsługi czy wyglądu.

Denon Envaya to głośnik bezprzewodowy wysokiej klasy, który zachwyca swoim eleganckim designem. Model ten jest niewielki, ale cieszy oko swoim wyglądem. Staranne wykończenie i ciekawa stylistyka to nie wszystko. Envaya zaskakuje również swoją praktycznością. Są tu np. elementy gumowe umieszczone na dole, które sprawiają, że urządzenie się nie ślizga. Metalowa obudowa jest natomiast odpowiednio wytrzymała. Plusem jest też stabilna metalowa nóżka, która pozwala na postawienie głośnika.

Denon Envaya

Rozmieszczenie przycisków jest niezwykle ergonomiczne. Są one duże, nie ma najmniejszego problemu z ich naciśnięciem. Skutkuje to prostą i intuicyjną obsługą. Dużym plusem jest także możliwość ładowania naszego smartfona za pomocą głośnika. Tym samym, pełni on również rolę power banku. Samo parowanie głośnika z telefonem trwa bardzo krótko i nie sprawia żadnych problemów. Envaya zapamiętuje pięć ostatnich urządzeń, a kolejne połączenia są jeszcze prostsze.

Denon Envaya 2

Jak przystało na firmę Denon, mamy do czynienia z dźwiękiem najwyższych lotów. Zapewniają to dwa 57-milimetrowe pełnozakresowe przetworniki i 100-milimetrowa pasywna membrana. Głośnik sprawdzi się przy każdym rodzaju muzyki.

Najczęściej wybierane głośniki - TOP 10 maj 2014

Kolejną zaletą jest fakt, że Envaya zapewnia nawet 10 godzin muzyki na jednym ładowaniu. Sprawia to, że omawiany głośnik jest niezwykle uniwersalny przez swoje najważniejsze cechy i może być idealnym towarzyszem na wszelkie pikniki czy wypady ze znajomymi.

Denon Envaya 3

Sugerowana cena detaliczna - 895 zł

blog comments powered by Disqus
Muzyka w wysokiej jakości zawsze przy Tobie - głośnik Denon Envaya
Autor: Łukasz