PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung GALAXY Tab S już niedługo w Polsce!

Samsung GALAXY Tab S już niedługo w Polsce!

Samsung GALAXY Tab S to nowy tablet firmy Samsung, który wkrótce wejdzie na nasz rynek. Wyróżnia się przede wszystkim eleganckim wyglądem, smukłą konstrukcją, wysoką wydajnością czy znakomitym ekranem. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się o nim więcej.

Samsung GALAXY Tab S to zaawansowany technologicznie tablet, dostępny w kilku konfiguracjach. Urządzenie pojawi się u nas w sprzedaży już 11 lipca, ale od jutra można go oglądać i zamawiać w salonach firmowych Samsung Brand Store.

GALAXY Tab S cechują się przede wszystkim świetnym ekranem Super AMOLED (o rozdzielczości WQXGA 2560 x 1600 pikseli i proporcjach obrazu 16:10) z nadzwyczajnym współczynnik kontrastu 100 000:1. Taka specyfikacja ekranu gwarantuje niesamowity realizm i znakomite odwzorowanie barw. Oglądanie filmów, zdjęć czy granie w mobilne gry na takim wyświetlaczu to czysta przyjemność. Warto zaznaczyć, że Samsung dodatkowo zastosował nowe technologie, które poprawiają jakość generowanego obrazu. Mowa np. o technologii Adaptive Display czy trybach AMOLED Cinema i AMOLED Photo.

Samsung GALAXY Tab S

Samsung GALAXY Tab S to tablety idealne do rozrywki. Mamy tu np. Papergarden, czyli usługę udostępniającą czasopisma. Jest także dostępu do ponad 15 000 komiksów przez 3 miesiące w ramach aplikacji „Marvel Unlimited”. Dodatkowo, co miesiąc w Samsung Book Deals dostępna będzie bezpłatna książka.

Ranking tabletów - TOP 10 hitów z maja 2014

Najnowsze tablety Samsunga to także wielozadaniowość i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Możemy jednocześnie surfować po internecie, oglądać filmy, udostępniać treści i wykonywać połączenia telefoniczne, a to wszystko bez jakiejkolwiek utraty płynności.

Warto również zwrócić uwagę na elegancki design urządzenia oraz smukłą konstrukcję. Dostępnych będzie także kilka wysokiej jakości etui ochronnych, które dodadzą naszemu urządzeniu elegancji i je odpowiednio zabezpieczą.

Samsung GALAXY Tab S 2

Konfiguracje Samsung GALAXY Tab S i sugerowane ceny:

ceny

Pełna specyfikacja GALAXY Tab S (8,4”):

specyfikacja

Pełna specyfikacja GALAXY Tab S (10.5”):

specyfikacja 2

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Tab S już niedługo w Polsce!
Autor: Łukasz