PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Giga Sound MX-HS8000 - idealny zestaw audio na imprezę lub do TV

Samsung Giga Sound MX-HS8000 - idealny zestaw audio na imprezę lub do TV

Samsung Giga Sound MX-HS8000 to ciekawie wyglądający i przede wszystkim świetnie grający zestaw audio o sporej mocy, który rozkręci każdą imprezę lub połączy się bezprzewodowo z danym telewizorem Samsung. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, to zajrzyjcie do poniższego newsa.

Samsung Giga Sound MX-HS8000 zaskakuje przede wszystkim swoją mocą i dynamicznym dźwiękiem. Z 2.2 kanałów potężnego zestawu płynie bowiem wyraźny dźwięk o łącznej mocy (RMS) 2300W. Sam subwoofer zapewnia 550W.

Za wysoką jakość generowanego dźwięku odpowiada także w dużej mierze autorska technologia Samsung Crystal Amplifier Plus. Jej zadaniem jest filtrowanie źródła dźwięku i minimalizowanie nawet najmniejszych zniekształceń.

Samsung Giga Sound MX-HS8000

Nowy system audio wyposażono także w funkcje Giga Sound oraz Power Bass. Dzięki nim basy będę głębsze i bogatsze. Samsung Giga Sound MX-HS8000 to idealny sprzęt na imprezę, do słuchania muzyki, ale też w połączeniu z naszym TV, do długich seansów filmowych.

Jeżeli jesteśmy przy zagadnieniu TV, to Samsung Giga Sound MX-HS8000 można bezprzewodowo sparować z wybranymi telewizorami Samsung, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect. Dzięki temu zastąpimy wbudowane głośniki TV, a dźwięk zyska na mocy, dynamice i czystości. Oglądanie meczu czy filmu akcji będzie od teraz dużo przyjemniejsze.

Samsung Giga Sound MX-HS8000 2

Warto również zwrócić uwagę na futurystyczny wygląd zestawu. Robi on duże wrażenie wraz z widowiskowymi efektami świetlnymi, w które zostały wyposażone na panelach LED.

Samsung Giga Sound MX-HS8000 odtwarza nośniki CD, MP3, WMA

Cena zestawu - 4499 zł

Jakie wieże stereo są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu wieży stereo z 5/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które wieże stereo warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Pioneer X-EM26 Pioneer X-EM26Best of the best!
2Philips MCM2350 Philips MCM2350 Sprawdź sam
3Pioneer X-CM52BT Pioneer X-CM52BT Ten ma niezłą cenę!
4Sony CMT-SBT100 Sony CMT-SBT100 Polecany model
5Panasonic SC-PMX70 Panasonic SC-PMX70 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Gratka dla Melomanów - TOP 30 Wież Stereo!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Giga Sound MX-HS8000 - idealny zestaw audio na imprezę lub do TV
Autor: Łukasz