PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex

Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex

Braun WaterFlex to nowa, bardzo innowacyjna golarka w ofercie uznanej marki Braun. Za jej pomocą, można z powodzeniem golić się na mokro, a nawet przy użyciu pianki czy żelu. Wiąże się to z wieloma korzyściami, o których przeczytacie w naszym newsie.

Braun WaterFlex to nowa golarka od firmy Braun, której premiera zbiega się z pierwszą rocznicą podjęcia przez Sebastiana Vettella funkcji ambasadora marki Braun. Warto wspomnieć, że jest to czterokrotny mistrz świata w Formule 1.

TOP 10 golarek - ranking maj 2014

Nową golarkę stworzono specjalnie do golenia na mokro, z użyciem żelu lub pianki. Wszystko to w celu poprawienia komfortu i skuteczności golenia. Badania potwierdzają bowiem, że ten typ golenia jest doświadczeniem o wiele bardziej przyjemniejszym i komfortowym.

Braun WaterFlex

Golarka Braun WaterFlex w połączeniu z żelem lub pianką do golenia zapewnia zwiększony poślizg i uczucie bliskości golarki ze skórą. To jednak nie koniec zalet tej metody i sprzętu. W trakcie i po goleniu, towarzyszy nam bowiem uczucie większej świeżości skóry.

Poznajcie zdanie Sebastiana Vettela na temat nowej golarki firmy Braun:

"Jako kierowca Formuły 1 jestem otwarty na nowe doświadczenia i innowacje. Wpływa to na poprawę moich wyników – zarówno na torze jak i poza nim. Golarka Braun WaterFlex sprawia, że golenie jest ekscytujące i zabawne. To po prostu coś, czego musi spróbować każdy mężczyzna!"

Vettel

Jürgen Hoser, Dyrektor Generalny Departamentu Global Male Power Grooming opowiada o rozwiązaniach technologicznych stosowanych przez markę Braun:

"Braun to innowacyjne produkty, z których ludzie uwielbiają korzystać. Z technicznego punktu widzenia, wyzwania, które sobie stawiamy motywują do stworzenia produktu lepszego niż poprzedni. Pracując, używamy najnowszych technologii, które mamy w tej chwili do dyspozycji". Naukowcy marki Braun nie pracują w zwykłych laboratoriach. Projektanci i inżynierowie działu nowości technologicznych pracują w warunkach podobnych do tych, jakie panują w pit stopach Formuły 1. Tworzą produkty skrojone na miarę, które muszą być po prostu doskonałe. Dyrektor Generalny Braun ds. Designu prof. Oliver Grabes opowiada o rozwiązaniach związanych z wzornictwem produktu: "Nasze produkty są funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze i niezwykle trwałe. Projektowanie to dla nas nie tylko praca, której efektem jest świetnie wyglądający produkt. To także ciężkie zadanie i dążenie do pewności, że każdy, nawet najdrobniejszy szczegół urządzenia jest funkcjonalny. Golarka Braun WaterFlex jest wyrazem tej idei."

Jeżeli myślicie, że jeżdżenie bolidem F1 nie ma nic wspólnego z nową golarką Braun to jesteście w błędzie. Producent porównuje ją bowiem do opon bolidu, które dostosowują się do nierówności terenu, tak jak golarka do kształtu naszej twarzy.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex
Autor: Łukasz