PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Zakup Procesor Intel Serii K i Otrzymaj Darmowy Program Lub Grę

Zakup Procesor Intel Serii K i Otrzymaj Darmowy Program Lub Grę

Jeżeli planujecie w najbliższym czasie zakup procesora firmy Intel z serii K, to możecie sporo zyskać. Rozpoczęła się bowiem promocja w sklepie Alsen, dzięki której można otrzymać za darmo grę lub program, gdy zakupi się takowy procesor. Szczegóły promocji znajdziecie w naszym newsie.

Procesory Intel z serii K są na całym świecie bardzo popularne. Użytkownicy cenią je przede wszystkim za wysoką wydajność i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Procesory Intel Core i5 oraz i7 z serii K oprócz wysokiej wydajności, cechuje także niski pobór energii. Te czterordzeniowe procesory wykonane w technologii 22nm umożliwią każdemu komfortową pracę z wieloma aplikacjami, nawet tymi wymagającymi pod względem mocy obliczeniowej.

2

Trzeba również wspomnieć o taktowaniach procesorów, które zostały objęte promocją. Zakres taktowania w tych modelach wynosi od 3,1 GHz do 3,9 GHz.

Czy procesor ogranicza kartę graficzną? Obalamy teorię!

Jeżeli chodzi o ich ceny, to w sklepie Alsen za najtańszy procesor Intel Core serii K trzeba zapłacić 686 zł. Najmocniejszy procesor z tej serii to z kolei wydatek rzędu 1369 zł.

3

Promocja polega na tym, że przy zakupie dowolnego procesora Intel z serii K, otrzymamy klucze, które umożliwią pobranie antywirusa McAfee LiveSafe oraz gier takich jak Shadowrun Returns, GRID Autosport, czy Star Chart.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Zakup Procesor Intel Serii K i Otrzymaj Darmowy Program Lub Grę
Autor: Łukasz