PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Gratka Dla Fanów Serii Need For Speed na Samsung Smart TV

Gratka Dla Fanów Serii Need For Speed na Samsung Smart TV

Jeżeli posiadacie nowoczesny telewizor Samsunga z platformą Smart TV i jesteście fanami gier wyścigowych, a w szczególności serii Need For Speed, to mamy dla Was znakomitą informację. Ta kultowa gra pojawiła się wśród aplikacji dostępnych na Smart TV i to zupełnie za darmo! Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

W obecnych czasach nie trzeba mieć konsoli czy komputera, by pograć w dobre gry. Wystarczy bowiem sam telewizor, a dokładniej telewizor firmy Samsung z dostępem do platformy Smart TV.

Korzystając ze Smart TV znajdziemy wiele ciekawych aplikacji i gier, które są zazwyczaj za darmo do ściągnięcia. Cóż więc nam więcej trzeba, jeżeli raz na jakiś czas chcemy pograć w gry, a nie koniecznie stać nas na drogą konsolę?

Need for Speed Most Wanted

Warto dodać, że gry dostępne na Samsung Smart TV są ładne graficznie i rozbudowane. Świetnym przykładem jest tu gra Need for Speed Most Wanted, która pojawi się w ofercie Samsung Apps już na przełomie lipca i sierpnia. Jest to jedna z części uznanej na świecie serii gier wyścigowych Need for Speed, posiadającej miliony wiernych fanów.

Ranking telewizorów czerwiec 2014 - co wybrać i kupić?

Gra stawia na dynamiczne wyścigi uliczne. Mamy tu sporo tras oraz superszybkie samochody jak np. SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S czy Hummer H1 Alpha. Od dnia swojej premiery Need for Speed Most Wanted dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV będzie dostępny do pobrania za darmo aż przez 4 miesiące.

Need for Speed Most Wanted 2

Grę mogą ściągnąć osoby posiadające telewizor z serii Samsung Smart TV z 2013 (seria F modele z serii 7 i wyższe) oraz 2014 roku (seria H modele z serii 6 i wyższe). Warto dodać, że oferta Samsung Apps będzie sukcesywnie powiększana o kolejne rozbudowane gry, które umilą nam wolny czas bez dodatkowych opłat czy sprzętu. Wszystko to na dużych ekranach z wysokimi rozdzielczościami.

Zobaczcie zresztą sami jak będzie wyglądać gra Need for Speed Most Wanted na Samsung Smart TV:

blog comments powered by Disqus
Gratka Dla Fanów Serii Need For Speed na Samsung Smart TV
Autor: Łukasz