PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gorący Strzał, Czyli Dzisiejsza Promocja Na Dysk Plextor M5S 256 GB

Gorący Strzał, Czyli Dzisiejsza Promocja Na Dysk Plextor M5S 256 GB

Jeżeli myślicie o zakupie dysku SSD, to dzisiejszy dzień jest na to idealny. Do północy dzisiejszego dnia, można bowiem zakupić w sklepie X-KOM.pl dysk SSD Plextor M5S o pojemności wynoszącej 256 GB za 439 zł. Jest tylko 55 sztuk. Więcej informacji o promocji znajdziecie w naszym newsie.

Plextor M5S 256 GB to popularny dysk SSD, który cieszy się świetnymi opiniami. Zbudowany jest w oparciu o japońskie kości Toggle NAND oraz kontroler Marvell 88SS9178. Oferuje nam szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu na poziomie 520/390 MB/s.

Dyski SSD a interfejs PCI Express

Nie musimy się także martwić o to, że po kilku latach dysk ten będzie działał wolniej czy gorzej. Jest tu bowiem technologia True Speed, która ma zapobiegać spowalnianiu napędu SSD, wynikającemu z jego normalnej eksploatacji.

Plextor M5S 256 GB

Dyski Plextor znane są również z niezawodności. Jest to zasługą rygorystycznych testów, które każdy model przechodzi. Testy przeprowadzane są m.in. na urządzeniu firmy FLEXSTAR, które symuluje rzeczywiste warunki pracy. Skutkuje to wskaźnikiem awaryjności (AFR) na poziomie 0,5%, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku.

Dzisiejszy dzień w sklepie X-KOM.pl to przede wszystkim promocja na wspomniany dysk. Wersja 256 GB jest bowiem do kupienia za 439 zł. Promocja nazywa się "Gorący Strzał" i trwa do pólnocy lub do wyczerpania zapasów - dostępnych jest 55 sztuk.

Jeżeli chcecie ustrzelić dysk Plextor M5S 256 GB w niższej cenie, to szybko zajrzyjcie pod ten link.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gorący Strzał, Czyli Dzisiejsza Promocja Na Dysk Plextor M5S 256 GB
Autor: Łukasz