PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

iiyama GE2488HS-B1 - Niedrogi Monitor Dla Graczy

  • Dodano: 3 lata, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
iiyama GE2488HS-B1 - Niedrogi Monitor Dla Graczy

Jeżeli szukacie niedrogiego monitora do gier, to powinniście się zainteresować modelem iiyama GE2488HS-B1, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Posiada bardzo dobrą specyfikację jak na swój segment cenowy. Jeśli chcecie się o nim więcej dowiedzieć, to przeczytajcie poniższego newsa.

iiyama to uznana japońska firma, której monitory są coraz popularniejsze na naszym rynku. iiyama GE2488HS-B1 to nowa propozycja tego producenta, która kierowana jest głównie dla graczy.

Monitor ten ma bowiem 24 cale (panel TN LED i rozdzielczość Full HD), czas reakcji 1 ms czy jasność wynoszącą 250 cd/m². Nie uświadczymy tu opóźnień podczas dynamicznych gier - wszystko toczy się w dużej płynności.

iiyama GE2488HS-B1

iiyama GE2488HS-B1 ma też inną sporą zaletę, szczególnie dla tych, którzy przed komputerem spędzają sporo czasu. Jest to bowiem monitor z technologią flicker free. Oznacza to, że wyeliminowano w nim efekt smużenia ekranu, który nawet jeśli nie jest zauważalny, męczy nasz wzrok. Jest także opcja redukcji niebieskiego koloru, który jest dla naszych oczu najbardziej niezdrowy.

Ranking monitorów - TOP 10 hitów z czerwca 2014

Specyfikacje dopełniają między innymi wbudowane głośniki stereo, wyjście słuchawkowe oraz trzy wejścia sygnału: VGA, DVI i HDMI.

iiyama GE2488HS-B1 2

Monitor iiyama GE2488HS-B1 jak na swoje możliwości i specyfikację jest przystępny cenowo - trzeba na niego wydać 749 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
iiyama GE2488HS-B1 - Niedrogi Monitor Dla Graczy
Autor: Łukasz