PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Obejrzyj Naszych Siatkarzy Dzięki Aplikacji IPLA i Samsung Smart TV

Obejrzyj Naszych Siatkarzy Dzięki Aplikacji IPLA i Samsung Smart TV

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 budzą u kibiców ogromne emocje. Jeżeli nie dacie rady oglądać ich na żywo w hali, to powinniście pomyśleć o jak najlepszym źródle telewizyjnym. Świetnym wyjściem będzie skorzystanie z Pakietu IPLA Siatkówka oraz Samsung Smart TV.

Połączenie aplikacji IPLA oraz Samsung Smart TV da możliwość oglądania wszystkich spotkań w znakomitej jakości i z wieloma dodatkowymi opcjami. Mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 są dla wielu kibiców długo oczekiwanym siatkarskim świętem. Nasi zawodnicy mogą odegrać na tej imprezie dużą rolę i dać nam powody do dumy.

Samsung Smart TV. Odkryj nową generację telewizorów!

Warto wspomnieć, że mecz otwarcia, czyli Polska - Serbia (30.08.2014, 20:15), będzie dostępny nieodpłatnie. Jeżeli chcecie obejrzeć pozostałe spotkania, to należy wykupić Pakiet IPLA Siatkówka za 99 zł, który da możliwość oglądania dowolnego meczu, a będzie ich łącznie 100, na specjalnie przygotowanych kanałach Polsat Volleyball.

ipla

Będzie oczywiście możliwość śledzenia ich na urządzeniach mobilnych. Wiąże się to z dodatkowymi funkcjonalnościami. Warto wymienić tu takie opcje jak np. widok z trzech dodatkowych kamer do wyboru lub przewijanie transmisji, jeżeli spóźnimy się na nią, a będziemy chcieli zobaczyć każdą ważniejszą akcję. Do korzystania z aplikacji mobilnej IPLA, nasze urządzenie musi pracować na systemie operacyjnym Android 4.0 (lub wyższy) lub systemie iOS.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Obejrzyj Naszych Siatkarzy Dzięki Aplikacji IPLA i Samsung Smart TV
Autor: Łukasz