PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung GALAXY Alpha Już W Przedsprzedaży

Samsung GALAXY Alpha Już W Przedsprzedaży

Samsung GALAXY Alpha to jedno z najnowszych dzieł firmy Samsung. Jest to świetnie wyglądający, bardzo funkcjonalny i multimedialny smartfon. Rozpoczęła się właśnie jego przedsprzedaż, a sporą niespodzianką jest inteligentny zegarek Gear 2 Neo, znajdujący się w zestawie ze smartfonem.

Samsung GALAXY Alpha to nowoczesny smartfon, który przykuwa uwagę swoim eleganckim i bardzo stylowym designem. Jest tu metalowa ramka, zaokrąglone i zgrabne rogi czy miękka tylna obudowa. Warto dodać, że urządzenie ma zaledwie 7mm grubości i jest jednym z najcieńszych na rynku.

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Mimo tak smukłej obudowy, telefon ma mocne podzespoły. Sporym atutem jest wyraźny wyświetlacz HD Super AMOLED o przekątnej 4,7 cala oraz nowoczesny aparat. Jest tu też cały szereg innowacyjnych funkcji, takich jak: tryb oszczędzania energii Ultra Power Saving Mode, S Health, czytnik linii papilarnych, tryb prywatny oraz możliwość współpracy z przełomowymi urządzeniami klasy wearable, czyli np. z zegarkiem Gear 2 Neo.

Samsung GALAXY Alpha

Wspomniany zegarek znajduje się zresztą w zestawie ze smartfonem GALAXY Alpha. Takie połączenie da nam olbrzymią funkcjonalność, która ułatwi codzienne życie. Ruszyła przedsprzedaż zestawu, a jego cena wynosi dokładnie 2699 zł. Oficjalna sprzedaż modelu GALAXY Alpha rozpocznie się już 26 września.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung GALAXY Alpha Już W Przedsprzedaży
Autor: Łukasz