PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Pierwszy SmartWatch Asus Na Targach IFA 2014

Pierwszy SmartWatch Asus Na Targach IFA 2014

Targi IFA 2014 to znakomita okazja do zaprezentowania swoich najnowszych urządzeń. firma Asus nie traci czasu i pokazuje ciekawe produkty. Jednym z nich jest smartwatch ASUS ZenWatch, który jest jednocześnie pierwszym takim urządzeniem w ofercie firmy.

ASUS ZenWatch przyciąga uwagę swoim eleganckim wyglądem i solidną konstrukcją. Świetnie prezentuje się zakrzywiona powierzchnia szklanej osłony komponująca się z linią nadgarstka.

ASUS ZenWatch posiada znakomity, bardzo intuicyjny interfejs ASUS ZenUI. Jest dzięki niemu łatwy w użytkowania i będzie idealnym towarzyszem naszego smartfona.

ASUS ZenWatch 3

Dużym plusem są liczne czujniki, które pozwolą prowadzić nam zdrowszy tryb życia czy pomogą w treningu. Zegarek monitoruje wiele parametrów, np. puls, liczbę kroków czy poziom naszego zestresowania. Dzięki temu może być naszym menadżerem zdrowego trybu życia.

Komfort noszenia zegarka jest naprawdę ogromny. Pasek z miękkiej, szytej skóry zapewnia wygodę przez cały dzień, tak samo jak zacisk, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie urządzenia. Atutem są uniwersalne wymiary, które dopasują się do naszego nadgarstka.

ASUS ZenWatch 2

Kompatybilność zegarka względem telefonów odnosi się do systemu Android 4.3 lub wyżej. Zegarek wyświetli więc informacje o przychodzących połączeniach, odebranych wiadomościach, powiadomieniach i inne ważne dane, bez konieczności spoglądania na telefon.

Smartwatch posiada również masę przydatnych funkcji. Zarządzanie terminarzem, konfigurowanie tarczy zegarka, przypomnienia, funkcja odblokowywania telefonu, obraz z kamerki w smartfonie bezpośrednio na ekranie urządzenia, łatwe wyciszanie połączeń czy tryb pilota, to tylko niektóre z nich.

ASUS ZenWatch

ASUS ZenWatch specyfikacja:

Procesor Qualcomm Snapdragon 400 z 1.2GHz CPU

System operacyjny Android Wear

Pamięć 512MB RAM, 4GB EMMC

Wyświetlacz dotykowy AMOLED 1,63”, 320 x 320, 278 ppi

Osłona obiektywu 2.5D Corning Gorilla Glass 3

Sensor 9-osiowy, Bio sensor

Bluetooth Bluetooth 4.0

USB Micro USB

Audio Wbudowany mikrofon

Bateria Litowo-polimerowa 1.4Wh

Wodoodporność IP55

Dostępne kolory Silver i Golden Rouge z brązowym paskiem

Rozmiar 50,6 x 39,8 x 7,9-9,4 mm

Waga ZenWatch: 50 g, pasek: 25 g

Materiał wideo promujący urządzenie:

blog comments powered by Disqus
Pierwszy SmartWatch Asus Na Targach IFA 2014
Autor: Łukasz