PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung Delphi B3410 – komórka dla uzależnionych od SMS-owania

Samsung Delphi B3410 – komórka dla uzależnionych od SMS-owania

Jeśli chcesz być na czasie i nie pozostawać w tyle za swoimi znajomymi, używaj komórki, która ma to, co teraz najmodniejsze – na przykład najnowszego modelu Samsung Delphi B3410. Dlaczego? Oto kilka powodów.

Dotykowy wyświetlacz Wyświetlacz Twojej komórki koniecznie powinien być dotykowy. 2,6 cala to rozmiar idealny – na takim ekranie z łatwością skorzystasz z wybranych funkcji i umieścisz swoje ulubione widgety. Tylko jeden ruch palcem dzieli Cię od najpopularniejszych portali społecznościowych – możesz więc bez problemu zobaczyć, co zmieniło się u Twoich znajomych i zadbać o to, by Twój profil był zawsze na bieżąco aktualizowany. Twój Samsung z pewnością Cię w tym nie zawiedzie.

zobacz ceny telefonu Samsung Delphi B3410

Tekstowanie na potęgę Powiedzmy to sobie szczerze: nieustanny kontakt ze znajomymi to podstawa! Samsung Delphi daje Ci kilka sposób komunikacji. Zacznijmy od prawdziwej machiny treningowej dla Twoich palców – wygodnej wysuwanej klawiatury QWERTY. To dzięki niej Twoje SMS-owanie nabierze tempa. Kiedy piszesz dużo i często, można się w tym wszystkim trochę pogubić. Jest na to sprytny sposób – w Samsungu Delphi wiadomości SMS od jednej osoby wyświetlają się w formie konwersacji. Możesz również porozmawiać za pośrednictwem komunikatora Parlingo, który pozwoli Ci na kontakt ze znajomymi korzystającymi z MSN, Google Talk, ICQ i AIM. Jeśli chcesz dyskretnie przekazać wiadomość osobie siedzącej niedaleko, użyj wygodnej funkcji Chat Bluetooth – to wygodna i darmowa metoda na rozmowę.

Samsung Delphi B3410

Funkcje multimedialne Samsung Delphi to również parę cennych multimediów, które z pewnością przydadzą Ci się na co dzień. Wbudowany aparat 2 MPix masz zawsze pod ręką, a do zrobienia zdjęcia można skorzystać z jednego z czterech trybów: pojedynczego, wielokrotnego, mozaikowego bądź ramki. Gdy znudzą Cię nieruchome obrazy do dyspozycji masz również funkcję nagrywania wideo w jakości QVGA z prędkością 12 klatek na sekundę. Muzyki możesz słuchać za pośrednictwem swoich własnych słuchawek dzięki wejściu minijack 3,5 mm. W pogotowiu jest również dyktafon MP3 – kiedy wpadnie Ci w ucho przebój z radia po prostu go nagraj. Jeśli uważasz, że to powyższe powody to zbyt mało – po prostu podaj własne. Na pewno znajdzie się ich tysiące!

Telefon Samsung Delphi dostępny będzie w sprzedaży od grudnia w sugerowanej przez producenta cenie 599 zł

Samsung Delphi B3410

Dane techniczne

 • Sieć: EDGE/GPRS, czterozakresowy GSM (850/900/1800/1900 MHz)
 • Wyświetlacz: TFT 2,6", rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli), 262 tys. kolorów
 • Aparat: 2 MPix z funkcją nagrywania wideo
 • Dźwięk: radio FM z RDS, MP3, AMR, AAC, AAC+, eACC, WMA, polifonia 64-tonowa, gniazdo minijack 3,5 mm
 • Funkcje dodatkowe: dyktafon MP3, bezpośredni dostęp do portali społecznościowych, połączenie sfałszowane, wiadomość alarmowa
 • Komunikacja: USB 2.0, Bluetooth 2.1 z EDR
 • Pamięć: 30MB, slot na karty microSD (do 8 GB)
 • Pojemność akumulatora: 960 mAh
 • Czas czuwania: do 670 h
 • Czas rozmów: do 5 h 50 min
 • Wymiary: 102,3 x 52,4 x 15,9 mm
 • Masa: 113,7 g

Zobacz VideoPrezentację telefonu komórkowego Samsung Delphi B3410

delphi

blog comments powered by Disqus
Samsung Delphi B3410 – komórka dla uzależnionych od SMS-owania